Home / Saç Modelleri / Omuzlarda Saç Modelleri

Omuzlarda Saç Modelleri

Kadınlar, uzun ve kısa saç arasında kararsız kaldıklarında omuzlarda saç modelleri araştırırlar. Birçok kişiye yakışan bu uzun ve saç modelleri, çok fazladır. En çok kullanılan omuzda saç modellerini paylaşıyor olacağız. Yer vereceğimiz saç modelleri, hem düz hem de kıvırcık saça sahip olan kişiler için oldukça uygundur.

Omuzlarda Saç Modelleri

Yandan ayrılmış saç, omuzlarda saç modellerine örnek olabilecek bir saç modelidir. Bu saçı yapabilmek için sadece ince dişli tarak kullanmanız yeterli olacaktır. İsterseniz saçınızı düzleştirebilir ve daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

yandan ayrılmış saç 200x300 - Omuzlarda Saç Modelleri
yandan-ayrılmış-saç

Taç Örgü Saç Modeli

Neredeyse her yazımızda yer verdiğimiz taç örgü modeli, her saç için uygun olabilmektedir. Birçok farklı şekilde kullanıbilen bu saç modeli, omuz uzunluğundaki saçlar için de oldukça kullanışlıdır. Hem özel hem de normal günleri için taç örgü saç modelini tercih edebilirsiniz.

taç örgü saç modeli 200x300 - Omuzlarda Saç Modelleri
taç-örgü-saç-modeli

Ombre Saç Modeli

Omuz saç modelinden bahsedince akla ilk gelen saç modellerinden biri; ombre’dir. Hem uzun hem de kısa saçlarda oldukça şık duran ombre, kaliteli bir kuaför tarafından yapılınca göz kamaştırmaktadır. Omuzlarda saç modelleri arıyorum diyorsanız, mutlaka değerlendirmeniz gereken bir saç modelidir.

ombre saç modeli 300x294 - Omuzlarda Saç Modelleri
ombre-saç-modeli
Balyaj Saç Modeli

Özellikle yaz aylarında çok kullanılan bu saç modeli, ışıltısı ile dikkat çekmektedir. Omuzlarınıza kadar uzanan saçlarınız varsa, balyaj saç modeli deneyebilir ve farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

balyaj saç modeli 300x294 - Omuzlarda Saç Modelleri
balyaj-saç-modeli
Kahkül Saç Modeli

Omuzlarda saç denilince kuaförler, kahkül saç modeli önermektedir. Omuza kadar uzanan saçlar için uygun görülen saç modelidir. Kahkül, cesaret isteyen bir saç modeli olduğu için birçok kadın tarafından tercih edilmemektedir. Bu noktada hem yüz hatları hem de saç tipi, kahkülün yakışıp yakışmamasını belirleyecektir. Kuaförünüz kahkül modelini öneriyorsa, mutlaka bir bildiği vardır deyip denemenizi öneririz.

kahkül saç modeli 277x300 - Omuzlarda Saç Modelleri
kahkül-saç-modeli

Bir önceki yazımız olan Kolay ve Güzel Saç Modelleri başlıklı makalemizde at kuyruğu, balık sırtı ve burgulu saç hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

örgü-modelleri

Önden Örgü Saç Modelleri Nasıl Yapılır ?

Birçok farklı örgü modeli bulunmaktadır. Bu örgü modellerinden bazıları önden örülürken, diğerleri arkadan ya da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir