Home / Saç Modelleri / Lob Kesim Saç Modelleri

Lob Kesim Saç Modelleri

Son yılların yükselen saç modeli; lob kesim. Lob kesim saç modelleri, birçok yüz tipi ile uyumlu olduğu için fazlasıyla tercih edilmektedir. Aynı zamanda neredeyse her saç rengi ile uyumludur. Bu sayede binlerce kişi, bu modern saç kesim şeklinden yararlanmakta ve kullanmaktadır. Lob kesim saç modelinin ilgilenilmesi gereken bir saç modeli olduğunu söyleyelim. Çeşitli saç kremleri ile bakım yapmanız ve duştan sonra düzleştirmeniz gerekecektir.

Lob Kesim Saç Modelleri

Bu saç modeli hem dalgalı hem de düz saçlarda güzel durmaktadır.

Görselde gördüğünüz dalgalı lob kesim saç modeli, hem dalgalı saçta hem de sarı renk saçta güzel durmaktadır. Bu saç modelinin çeşitli saç renklerinde güzel durduğunu söylemiştik. Görseller sayesinde bu durumu test edebilmekteyiz.

dalgalı lob kesim saç modeli 233x300 - Lob Kesim Saç Modelleri
dalgalı-lob-kesim-saç-modeli

Çok farklı bir yüz tipi ve saç rengi. Yüz hatlarının belirgin olduğu bu kadın modelde de saç modelinin ne kadar güzel durduğunu görebiliyoruz.

düz lob kesim saç modeli 233x300 - Lob Kesim Saç Modelleri
düz-lob-kesim-saç-modeli

Lob kesim, birçok kişi tarafından kahkül olarak adlandırılır fakat durum öyle değildir. Görselde gördüğünüz saç modelinde hem kahkülden hem de lob kesimden yararlanılmıştır. Saç ve yüz tipiniz bu kesime uygunsa kesinlikle denemeniz gereken bir saç kesim modelidir.

kahkül lob kesim 233x300 - Lob Kesim Saç Modelleri
kahkül-lob-kesim

Çok güzel dediğinizi duyar gibiyiz. Hafif dalgalı bir saçta lob kesim nasıl duruyor sorusunun cevabı, bu görselde yer almaktadır. Bu noktada harika yüz hatlarını belirtmeden geçmek doğru olmaz. Altın oran olarak adlandırılan orana sahip ya da yakınsanız, saçınızı bu şekilde kestirebilir ve saç modelini deneyebilirsiniz.

lob sac modelleri 233x300 - Lob Kesim Saç Modelleri
lob_sac_modelleri

Lob kesim saç modelinin uzun ve biraz geniş bir yüzde nasıl durduğunu merak mı ediyorsunuz? Gelin görsele bakalım. Oldukça uzun bir yüzün karşımıza çıktığı bu görselde lob kesim saç modelini görmekteyiz. Aynı şekilde kadın modelin yüzünün biraz geniş olduğunu da belirtelim. Lob kesim, hemen hemen her yüz tipinde güzel durduğu için bu modelimizde de şık durmuştur.

lob kesim 233x300 - Lob Kesim Saç Modelleri
lob-kesim

Bir önceki yazımız olan Omuzlarda Saç Modelleri başlıklı makalemizde balyaj saç modeli, ombre saç modeli ve Omuzlarda Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

örgü-modelleri-saç

Saç Örgü Modelleri

Örgülü saç modelleri, kadınlar tarafından çok sevilmektedir. Bu neden ile örgü modelleri saç ve saç …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir