Home / Saç Modelleri / Kolay ve Güzel Saç Modelleri

Kolay ve Güzel Saç Modelleri

Bazen pratik ve hızlı olmak gerekir. Özellikle herhangi bir yere geç kaldıysak, kolay saç modelleri araştırması yaparız. Aynı zamanda yapmak istediğiniz saç, şık durmalıdır. Bu neden ile kolay ve güzel saç modelleri, fazlasıyla araştırılmaktadır.

Kolay ve Güzel Saç Modelleri

Güzel saç modeli arıyorum diyen bir kişiye önerebileceğimiz ilk saç modeli; örgü topuzdur. Örgü topuz saç modeli yapmak, oldukça kolaydır. Görselde yer alan adımları, sırasıyla yaparsanız örgü topuz modeline ulaşabilirsiniz.

rgü topuz 126x300 - Kolay ve Güzel Saç Modelleri
örgü-topuz

At Kuyruğu Saç Modeli

Kolay saç modeli deyince akla ilk gelen saç modellerinden biri; at kuyruğu saç modelidir. Görselde yer alan at kuyruğu saç modeli, normal modele göre biraz daha farklıdır. Kenarlardan daha fazla saçın dahil edilmesiyle oluşturulan bu model, oldukça şık durmaktadır.

at kuyruğu saç modeli 2 300x225 - Kolay ve Güzel Saç Modelleri
at-kuyruğu-saç-modeli

Taç Örgü Saç Modeli

Taç örgü modelinin bir çeşidi olarak gösterebileceğimiz bu saç modeli, küçük örgülerin yapılmasıyla oluşmaktadır. Günlük hayatta kullanabileceğiniz bu örgü modeli, Game of Thrones’da yer alan karakterleri andırmaktadır.

taç örgü saç modeli 2 92x300 - Kolay ve Güzel Saç Modelleri
taç-örgü-saç-modeli
Burgulu Saç Modeli

Hem kolay hem de güzel saç modeli arıyorsanız, mutlaka burgulu saç modeli denemelisiniz. Bu saç modeli, farklı şekillerde yapılabildiği gibi görselde yer verdiğimiz şekilde de yapılabilmektedir. Burgulu saç modeli nasıl yapılır sorusunun cevabı, görselde yer almaktadır. Görselde yer aldığı yaparsanız, bu saç modeline ulaşabilirsiniz.

burgulu saç modeli 300x225 - Kolay ve Güzel Saç Modelleri
burgulu-saç-modeli
Su Dalgası Saç Modeli

Maşa yardımı ile hızlı şekilde yapabileceğiniz su dalgası saç modeli, hem günlük hayatta hem de özel günlerde tercih edilmektedir. Bu modeli yapmaya karar verdikten sonra saçınızın elektriklenmesini önlemek için sprey kullanmanız gerekecektir.

su dalgası saç modeli 300x200 - Kolay ve Güzel Saç Modelleri
su-dalgası-saç-modeli
Balık Sırtı Örgü Modeli

En kolay örgü modeli hangisidir sorusunun cevabı; balık sırtı örgü modelidir. Birkaç dakikada yapabileceğiniz bu örgü modeli, oldukça şık durmaktadır.

balık sırtı örgü 300x215 - Kolay ve Güzel Saç Modelleri
balık-sırtı-örgü

Bir önceki yazımız olan Kısa Saç Örgü Modelleri Nasıl Yapılır Resimli başlıklı makalemizde balık sırtı örgü, boksör örgü saç modeli ve kısa saç örgü modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

kolay-saç-modelleri

Kolay Saç Modelleri

Bazen hem vakit olmadığı hem de uğraşmak istemediğimiz için kolay saç modelleri araştırması yaparız. Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir