Home / Saç Modelleri / Kolay Saç Modelleri

Kolay Saç Modelleri

Saç modelleri kolay, fazlaca araştırılmaktadır. Çünkü; her zaman uzun zaman alan saç modellerini yapmak için vaktimiz olmayabilmektedir. Bu neden ile kadınlar, kolay saç modelleri araştırmakta ve bunları yapmaktadır.

Kolay Saç Modelleri

Bu noktada birçok model karşımıza çıkmaktadır. En fazla tercih edilen modelleri paylaşacağız.

Yarım Topuz Saç Modeli

Günlük olarak kullanabileceğiniz yarım topuz saç modeli, oldukça kolay yapılmaktadır ve şık bir saç modelidir. Saçın tepesinden bir tutam almanız ve bu tutamı, döndürerek topuz haline getirmeniz yeterli olacaktır. Saçınızın arkası kısmı düz kalmalıdır. Topuz bittikten sonra toka ile sıkılaştırmanız gerekecektir.

yarım topuz saç modeli nasıl yapılır 300x224 - Kolay Saç Modelleri
yarım-topuz-saç-modeli

Taç Örgü Modeli

En kolay saç modelleri arasında yer alan bu örgü modeli, bizim de konu aldığımız modellerdendir. Taç örgü modeli nasıl yapılır, öğrenmek için tıklayın.

taç örgü nasıl yapılır 300x197 - Kolay Saç Modelleri
taç-örgü-nasıl-yapılır
Çift Topuz Modelleri

Bu saç modeli, kadınları çok sevimli göstermekte ve her kadına yakışmaktadır. Bu modeli yapmak için saçınızın çok kısa olmaması gerekmektedir.

Dalgalı Saç Modeli

Saçlarınızı dalgalı hale getirdikten sonra kullanabileceğiniz bu model, orta uzunlukta saça sahip olanlar için oldukça uygundur. Daha sonra hem örgü hem de topuz olarak kullanabilirsiniz.

dalgalı saç modeli kadın 222x300 - Kolay Saç Modelleri
dalgalı-saç-modeli-kadın
Örgülü Topuz Modeli

Bu topuz modeli için saçınızı iki farklı parçaya ayırmanız ve klasik şekilde örmeniz gerekmektedir. Daha sonra örgülü topuz için iki örgüyü topuz haline getirmeniz ve saçınızın tepesinde birleştirmeniz gerekecektir. Son işlem olarak toka ve saç spreyi ile sabitlemeniz yeterli olacaktır.

rgülü topuz saç modeli 300x179 - Kolay Saç Modelleri
örgülü-topuz-nasıl-yapılır
Balık Sırtı Örgü Modeli

Birçok kadın tarafından tercih edilen ve sevilen örgü modellerinden biridir. Balık sırtı örgü modeli nasıl yapılır sorusuna cevap bulmak için tıklayın.

balık sırtı örgü nasıl yapılır 225x300 - Kolay Saç Modelleri
balık-sırtı-örgü-nasıl-yapılır
At Kuyruğu Saç Modeli

Birçok kadının gün içerisinde kullandığı ve herkes tarafından bilinen en kolay saç modellerinden biridir. Bu saç modeli saçınızı sıkıca toplamanız yeterli olacaktır.

at kuyruğu saç modeli 200x300 - Kolay Saç Modelleri
at-kuyruğu-saç-modeli

Bir önceki yazımız olan Hollanda Örgüsü Nasıl Yapılır, Saç Modelleri başlıklı makalemizde hollanda örgüsü, hollanda örgüsü modelleri ve hollanda örgüsü nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

kadın-örgü-modelleri

Taç Örgü Saç Modelleri Nasıl Yapılır ?

Taç örgü, birçok kadın tarafından tercih edilmektedir. Özellikle sosyal medyada fazlasıyla görebildiğimiz bu model, kadın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir