Home / Saç Modelleri / Kolay Saç Modelleri

Kolay Saç Modelleri

Bazen hem vakit olmadığı hem de uğraşmak istemediğimiz için kolay saç modelleri araştırması yaparız. Bu durumda karşımıza birçok örgü modeli ve saç modeli çıkmaktadır. Aynı zamanda hızlı yapılabilen saç modelleri araştırılmaktadır. Yazımız sayesinde tüm bu saç modellerine erişmiş olacaksınız.

saç modelleri kolay 300x169 - Kolay Saç Modelleri
saç-modelleri-kolay

Kolay Saç Modelleri

Yapımı oldukça kolay olan ve genellikle şık duran yuvarlak topuz saç modeli, saçın burgu haline getirilmesi ve daha sonra yuvarlak topuz yapılmasıyla oluşturulmaktadır. Günlük hayatta tercih edebileceğiniz ve çok hızlı yapabileceğiniz bir saç modelidir.

yuvarlak topuz saç modeli 264x300 - Kolay Saç Modelleri
yuvarlak-topuz-saç-modeli

Günlük Saç Topuz Modeli

Kulak arkasından, sağ ve sol taraftan alacağınız saçları ortada toplayın. Alt kısımda kalan saçları, önceden topladığınız saçların içerisine burgu yaparak yerleştirin ve topuzu sabitleyin. Günlük topuz modeli bu şekilde yapılmaktadır.

günlük topuz saç modeli 300x171 - Kolay Saç Modelleri
günlük-topuz-saç-modeli

Balık Sırtı Örgü Modeli

Gün içerisinde yapabileceğiniz en kolay saç modelleri arasında yer almaktadır. Balık sırtı örgü modeli nasıl yapılır sorusuna cevap arıyorsanız, tıklayın.

Dalgalı At Kuyruğu Saç Modeli

Maşa yardımıyla çok hızlı şekilde yapabileceğiniz dalgalı at kuyruğu saç modeli, oldukça şık durmaktadır. Saçınızı maşa yardımı ile dalgalı hale getirdikten sonra at kuyruğu yapmanız yeterli olacaktır. Dalgalı saçı elde ettikten sonra farklı saç modellerini de deneyebilirsiniz, bu noktada dalgalı örgü saç modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

dalgalı at kuyruğu saç modeli 300x224 - Kolay Saç Modelleri
dalgalı-at-kuyruğu-saç-modeli
Burgu Saç Modeli

Burgu saç modeli nasıl yapılır sorusu, fazlasıyla sorulmaktadır. Hem özel günlerde hem de günlük hayatta kullanabileceğiniz bu kolay saç modeli, basit şekilde yapılmaktadır. Saçınızın sağ ve sol kenarlarından birer tutam alın. Bu tutamları, gevşek ya da sıkı şekilde burun. Burguyu nasıl yapacağınız sizin isteğinize kalmış bir durum. Daha sonra bu burguları, saçın arka kısmında birleştirin ve topuz haline getirin. Bu sayede öğrendiğiniz kolay saç modelleri arasına yeni bir saç modeli eklemiş olursunuz.

burgu saç modeli 1 300x289 - Kolay Saç Modelleri
burgu-saç-modeli

Bir önceki yazımız olan Değişik Örgü Saç Modelleri Nasıl Yapılır ? başlıklı makalemizde çiçek örgü, Değişik Örgü Saç Modelleri Nasıl Yapılır ve halat örgü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

ters-örgü-nasıl-yapılır

Ters Örgü Nasıl Yapılır, Örgü Modelleri

Ters örgü, Hollanda örgüsü olarak bilinir. Aynı zamanda birçok örgü, ters örgü şeklinde örülmektedir. Çeşitli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir