Home / Saç Modelleri / Kadınlar İçin Renkli Saç Modelleri

Kadınlar İçin Renkli Saç Modelleri

Kadınlar, saç renklerini sürekli değiştirmek ister ve bu durumdan hoşlanırlar. Konu böyle olunca birçok kadın, renkli saç modelleri aratır ve yeni renk için karar vermeye başlarlar.

Son yıllarda gündem olan renkli saçlar, kişinin zevkine göre değişmektedir fakat genel olarak mavi, pembe ve bu renklerin karışımı tercih edilmektedir. Ayrıca çok farklı ve spesifik renkler görmemiz de mümkündür.

Renkli Saç Modelleri

Görsellerde yer alan modeller ve renkler, hem uzun hem de kısa saç kullanan kişiler için uygundur.

Lavanta rengi olarak bilinen renk ile boşanmış bu saç, kesim açısından da harika duruyor. Tepe kısımları için hem siyah hem de lacivert kullanılmakta ve renkler arası ombre tercih edilmektedir. Renkli saç istiyorum diyen bir kişinin mutlaka değerlendirmesi gereken bir saç modeli.

lavanta rengi sac modeli 227x300 - Kadınlar İçin Renkli Saç Modelleri
lavanta-rengi-sac-modeli

Renkli saçların güzel durması için ombre tercih edilmektedir. Bu saç modellerinde geçişlerin kaliteli ve sorunsuz olması gerekmektedir. Aşağıda gördüğünüz model, diğer saç modellerinden farklı olarak yatay değil, direkt dikey olarak boyanmıştır. Değerlendirilmesi gereken modeller arasında mutlaka dahil edilmelidir.

renkli saç 252x300 - Kadınlar İçin Renkli Saç Modelleri
renkli-saç

Renkli saç denilince birçok insanın aklına herkesin kullandığı mavi saç gelmektedir. Beyaz tenli olanlarda daha güzel duran saç rengi, hem kısa hem de uzun saça sahip olanlar için uygundur.

mavi saç 279x300 - Kadınlar İçin Renkli Saç Modelleri
mavi-saç

Kadınlar için gri saç modelleri, renkli saç modasının son yıllarda tavan yapmasını sağlamıştır. Hem beyaz hem de esmer tenli olan kişilerin kullanabildiği bu model, ombreden yararlanılarak kullanıldığında daha şık durmaktadır.

gri saç kadın 300x300 - Kadınlar İçin Renkli Saç Modelleri
gri-saç-kadın

Bu modellerde genellikle saçın temel rengi bozulmaz ve saçın belirli kısımları boyanır. Tek bir renk istemiyorsanız ya da renk için karar veremediyseniz, bu şekilde birkaç saç renginin karıştırılmasını isteyebilirsiniz.

renkli saçlar 200x300 - Kadınlar İçin Renkli Saç Modelleri
renkli-saçlar

En güzel renkli saç modelleri arasında bu saç modeli de yer almaktadır. Gökkuşağı rengi olarak adlandırabileceğimiz bu model, görsel görüldüğü gibi örgü yapılınca çok daha şık durmaktadır.

gökkuşağı saç modeli 274x300 - Kadınlar İçin Renkli Saç Modelleri
gökkuşağı-saç-modeli

Bir önceki yazımız olan Düğün Saç Modelleri, Uzun ve Kısa Saçlar İçin Modeller başlıklı makalemizde düğün kısa saç modelleri, düğün modelleri ve düğün saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

kolay-balık-sırtı-örgü

Balık Sırtı Örgü Nasıl Yapılır, Çift Balık Sırtı Örgü

Kadınlar tarafından oldukça fazla kullanılan örgü modelleri arasında yer alan balık sırtı örgü, hem kısa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir