Home / Saç Modelleri / Dünyanın En Güzel Saç Modelleri

Dünyanın En Güzel Saç Modelleri

Dünyanın en güzel saç  modelleri araştırılmaktadır fakat bu noktada dikkat edilmesi gereken birkaç şey bulunmaktadır. Her saç modeli, herkese olmamaktadır. Saç tipi, saç rengi ve yüz tipi gibi konulara dikkat edilmesi ve daha sonra saç modeli seçilmesi gerekmektedir. Bu sayede size en çok yakışan saç modelini bulabileceksiniz. Dünyanın en güzel kadın saç modelleri karşınızda!

Dünyanın En Güzel Saç  Modelleri

Kadınlar tarafından en çok kullanılan saç modellerinden biri; dağınık topuz saç  modelidir. Bu saç modeli, hem sevimli hem de seksi göstermektedir. Dağınık topuzu hem özel günlerde hem de normal günlerde kullanabilirsiniz.

dağınık topuz saç modeli 300x199 - Dünyanın En Güzel Saç Modelleri
dağınık-topuz-saç-modeli

Yandan Ayrılmış Saçlar

Özellikle dalgalı saça sahip olan kişilere çok yakışan yandan ayrılmış saç modelleri, çok tercih edilmektedir. Saç uzunluğunuz omuzlarınızdaysa mutlaka değerlendirmeniz gereken bir modeldir.

yandan ayrılmış saçlar 259x300 - Dünyanın En Güzel Saç Modelleri
yandan-ayrılmış-saçlar

Çift Topuz Saç Modeli

Tatlı ve şirin görünmek istiyorum diyorsanız çift topuz saç modelini tercih edebilirsiniz. Daha çok günlük hayat için kullanılan bu saç modeli, basic kıyafetler ile oldukça şık durmaktadır.

ift topuz saç modeli 300x200 - Dünyanın En Güzel Saç Modelleri
çift-topuz-saç-modeli
Dalgalı Saç Modeli

Chrissy Teigen’de gördüğünüz dalgalı saç modeli, dünyanın en güzel saç modelleri arasında yer almaktadır. Oldukça şık duran bu saç modeli, özel günlerin vazgeçilmezidir diyebiliriz.

dalgalı saç modeli 200x300 - Dünyanın En Güzel Saç Modelleri
dalgalı-saç-modeli
Afrika Örgüsü

Her kesimi ve her saç tipine hitap etmemiz gerektiği için birçok modeli paylaşmaya çalışıyoruz. Afrika örgüsü saç modeli, özellikle uzun saça sahip olan kişilerden tarafından bir kerede olsa denenmesi gereken saç  modelidir.

uzun örgü saç modeli 200x300 - Dünyanın En Güzel Saç Modelleri
uzun-örgü-saç-modeli
Kıvırcık Saç Modeli

Iggy Azalea’nın denediği bu saç modeli, cesaret istemektedir. Bu uzunlukta bir saçınız varsa mutlaka denemeniz gereken bir saç modelidir. Kıvırcık saç modelleri, özellikle kısa saça sahip olanlara ve saçı kıvırcık saç modellerine yatkın olanlara oldukça fazla yakışmaktadır.

kıvırcık saç modeli 200x300 - Dünyanın En Güzel Saç Modelleri
kıvırcık-saç-modeli
Islak ve Hacimli Saç Modeli

Islak saç modeli için saçınızı iyice taramanız ve kafanızın tepe kısmında saça hacim kazandırmanız gerekmektedir. Aynı zamanda sabitleyici sprey kullanmanız gerekecektir. Bu sayede Kendall Jenner gibi harika saçlara sahip olabilirsiniz.

slak saç modelleri 200x300 - Dünyanın En Güzel Saç Modelleri
ıslak-saç-modelleri

Bir önceki yazımız olan En Güzel Kadın Saç Modelleri başlıklı makalemizde doğal saç kesim modelleri kadın, En Güzel Kadın Saç Modelleri ve fresh cut hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

kolay-ve-güzel-saç-modelleri

Kolay ve Güzel Saç Modelleri

Bazen pratik ve hızlı olmak gerekir. Özellikle herhangi bir yere geç kaldıysak, kolay saç modelleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir