Home / Saç Modelleri / Düğün Saç Modelleri, Uzun ve Kısa Saçlar İçin Modeller

Düğün Saç Modelleri, Uzun ve Kısa Saçlar İçin Modeller

Kadınlar, en güzel günlerini en güzel saç modelleri ile taçlandırmak isterler. Düğün, kadınlar için en özel ve güzel günler arasında yer almaktadır. Bu neden ile düğün saç modelleri araştırması yapan kadınlar, en özel saç modelini seçmek isterler.

Düğün Saç Modelleri

Düğün için seçilecek saç modeli, sadece isteğe göre seçimemelidir. Her saç modeli, her gelinlik ile uyumlu olmamaktadır. Bu neden ile gelinliğinize göre saç modeli seçmeniz daha doğru olacaktır.

Düğün uzun saç modelleri arasında yer alan bu saç modeli, tokalar sayesinde daha şık görünmektedir. Düğünde giyeceğiniz gelinlik taş barındırıyorsa kesinlikle bu modeli denemelisiniz.

b1 300x300 - Düğün Saç Modelleri, Uzun ve Kısa Saçlar İçin Modeller
düğün-için-saç-modeli

Salaş bir topuz ile yapılabilen bu düğün saç modeli, elbise şeklinde olan gelinlikler ile daha şık durmaktadır. Ayrıca neredeyse her düğün saç modelinde karşımıza çıkan tokalar, mutlaka gelinlik ile uyumlu şekilde kullanılmalıdır.

b2 153x300 - Düğün Saç Modelleri, Uzun ve Kısa Saçlar İçin Modeller
düğün-saç-modelleri

Son yıllarda karşımıza çıkan en güzel düğün saç modelleri arasına koyabileceğimiz bu model, gençlerin çoğunlukla tercih ettiği modellerdendir. Topuzun gevşek bırakılmasıyla elde edilen bu saç modelleri, bazen örgüler ile çeşitlendirilmektedir.

b3 300x300 - Düğün Saç Modelleri, Uzun ve Kısa Saçlar İçin Modeller
düğün-saç-modeli-tokalı

Bu model, saçın düzleştirilmesi ve parça parça toplanmasıyla oluşturulmaktadır. Düz ve basit bir gelinlik tercih edenler, bu tarz saç modellerinden yararlanmaktadırlar. Düz modeller, düz gelinlikler ile oldukça uyumlu olmaktadır. Bu saç modeli ile herhangi bir toka kullanmanızı önermemekteyiz.

b4 240x300 - Düğün Saç Modelleri, Uzun ve Kısa Saçlar İçin Modeller
kısa-saç-düğün-modeli

En çok kullanılan düğün saç modelleri arasında bulunan modellerden biridir. Bu model, saça gevşek bir topuz yapılması ve örgülerin eklenmesiyle oluşmaktadır. Saç modelinde kullanılan örgüler, topuz gibi gevşek olmalı ve örgülerin arası sıkı olmamalıdır. Görselde de göründüğü üzere basit gelinlikler ile kullanılan bu model, taşlı gelinlikler ile de kullanılmaktadır. Gelinliğiniz taşlı ise mutlaka beyaz tokalar kullanmanızı öneririz.

b5 168x300 - Düğün Saç Modelleri, Uzun ve Kısa Saçlar İçin Modeller
düğün-saç

Yazımızda yer alan saç modelleri, genellikle uzun saç modelleri arasında bulunuyor. Bu neden ile düğün kısa saç modelleri paylaşma gereği de duyduk. Görsel gördüğünüz iki modelden birincisi, kesinlike bu şekilde düz ve tokasız kullanılmalıdır. Sağ tarafta bulunan model ise hem tokalı hem de tokasız kullanılabilir.

b6 300x300 - Düğün Saç Modelleri, Uzun ve Kısa Saçlar İçin Modeller
kısa-düğün-saç-modeli

Bir önceki yazımız olan Erkek Çocuk Saç Modelleri başlıklı makalemizde erkek çocuk kısa saç modelleri, erkek çocuk saç kesim ve erkek çocuk saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

kıvırcık kısa saç modelleri

Kıvırcık Kısa Saç Modelleri

Sabahları hazırlanmak ve dışarıya çıkmak sizin için ne kadar zaman gerektiriyor ki? Eğer kıvırcık ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir