Home / Saç Modelleri / Çocuk Saç Modelleri

Çocuk Saç Modelleri

Çocuk saç modeli seçmek, oldukça zordur. Bu noktada sizin seçeceğiniz saç modeli, çocuk tarafından beğenilmeyebilir ya da çocukla ortak seçtiğiniz saç modeli, daha sonra çocuğun hoşuna gitmeyebilir. Çocuğun sevdiği bir çizgi film karakterinin saç modelini uygulayabilir veya birazdan göstereceğimiz çocuk saç modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

ocuk saç modeli 300x168 - Çocuk Saç Modelleri
çocuk-saç-modeli

Çocuk Saç Modelleri

Kız çocuklarına saç beğendirmek ve seçtirmek, annelerin veya babaların en çok zorlandığı konulardan biridir. Kız çocuk saç modelleri, çok çeşitli olduğu için karar vermek ayrı zordur.

Bob Saç Modeli

Kız çocuklarına en çok yakışan ve en çok kullanılan modellerden biridir. Bob saç modeli, kısa saç seven çocuklar için tercih edilmelidir.

bob saç modeli 300x290 - Çocuk Saç Modelleri
bob-saç-modeli

Uzun ya da kısa saç fark etmeksizin kız çocukları tarafından en çok beğenilen modellerden biri; yarım topuz saç modelidir. Uzun saça sahip olan çocuklarda daha şık durmaktadır.

yarım topuz saç modeli çocuk 300x300 - Çocuk Saç Modelleri
yarım-topuz-saç-modeli-çocuk

Çocuğum tatlı ve güzel görünsün istiyorum diyorsanız, kurdele saç modelini tercih edebilirsiniz. Bu saç modelinin yapılışı, diğer topuz saç modellerine göre daha zordur.

kurdele saç modeli çocuk 253x300 - Çocuk Saç Modelleri
kurdele-saç-modeli-çocuk

Sepet örgü modeli, taç örgü modeline benzerliği ile bilinir. Bu noktada bazen karışıklıklar meydana gelebilir fakat iki model de çocuklar için uygundur. Kız çocuklarına en çok yakışan modeller arasında yer alan sepet örgü saç modeli, yetişkinler tarafından da tercih edilmektedir.

sepet örgü çocuk saç moldeli 300x203 - Çocuk Saç Modelleri
sepet-örgü-çocuk-saç-modeli

Çocuğunuz için düz saç  modeli arıyorsanız, kılçık örgü saç modeli tercih edebilirsiniz. Hem günlük hayatta hem de özel günlerde kullanabileceğiniz bu örgü modeli, düz kıyafetler ile daha uyumlu olmaktadır. Çocuğunuz, sıkı örgü sevmiyorsa tercih etmeyin. Çünkü; gün içerisinde rahatsız olacağı için saçını bozacaktır.

kılçık örgü nasıl yapılır 1 300x300 - Çocuk Saç Modelleri
kılçık-örgü-nasıl-yapılır

Mısır örgü saç modeli, biraz karmaşık bir örgüdür fakat çocuklar tarafından çok sevilmektedir. Hem okul günleri hem de özel günler için tercih edebileceğiniz bir saç modelidir.

mısır örgü saç modeli çocuk 300x200 - Çocuk Saç Modelleri
mısır-örgü-saç-modeli-çocuk

Bir önceki yazımız olan Mısır Örgü Saç Modelleri Nasıl Yapılır ? başlıklı makalemizde mısır örgü, mısır örgü saç modeli ve Mısır Örgü Saç Modelleri Nasıl Yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

örgülü-saç-modelleri

Örgülü Saç Modelleri

Onlarca örgülü saç modeli bulunmaktadır. Hem özel günlerde hem de günlük hayatta kullanabilen örgü modelleri, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir