Home / Saç Modelleri / At Kuyruğu Saç Modelleri

At Kuyruğu Saç Modelleri

Gündelik yaşamda, bunaltıcı sıcaklıklarda ve özellikle yaz aylarının başlarında çokça tercih edilen at kuyruğu saç modelleri, oldukça pratik ve hoş duran bir saç modelidir. Davetlerde, spor aktivitelerinde ve gündelik yaşamda saniyeler içerisinde bile uygulanan at kuyruğu saçlar, gerçekten her insanda mükemmel bir görüntüye de eşlik ediyor.

at kuyruğu saç modelleri 3 orgumodelleri.net  - At Kuyruğu Saç Modelleri
at kuyruğu saç modelleri

At kuyruğu modeli, yalnızca gündelik yaşamda kullanılan bir model değil. Düğünlere gittiğimizde at kuyruğu saç modelini birçok davetlide görebilir, hatta sadelik ve rahatlıktan hoşlanan gelinlerde bile at kuyruğu saç modeli görebiliriz.

Gelinlerin Tercihi At Kuyruğu

at kuyruğu saç modeli 3 orgumodelleri.net  - At Kuyruğu Saç Modelleri
at kuyruğu saç modeli

At kuyruğu saç modeli, birden fazla çeşitle yıllardan beri uygulanan en rahat saç modellerinden birisidir diyebiliriz. Dalgalı, maşalı, düşük, kalın, sade, sıkı, postiş ve onlarca farklı seçenek barındıran at kuyruğu saç modelleri, son dönemlerde gelinler tarafından da tercih ediliyor. Abartılı bir saçtan ve düğünden hoşlanmayan gelinlerimiz de, saçlarını basit bir at kuyruğu modeli ile şekillendirebiliyor.

At kuyruğu saç modelinin yapımı kolay olmasından dolayı, evde kendiniz de saniyeler içerisinde yapabiliyorsunuz. Ayrıca düzenli spor yapan, toplantılara katılan veya davetlere giden biriyseniz, bu model fazlasıyla işinizi görüyor diyebiliriz. Arkada kuyruk şekilde topladığınız saç, gün boyunca hiçbir eyleminizde size engel olmayacak ve sıcak yaz havalarında sizi bunaltmayacaktır.

Maşalı At Kuyruğu Saç Modelleri

At kuyruğu saç modeli, yalnızca lastikle veya birkaç dolandırma işlemiyle de yapılmıyor. Eğer sade ve düz bir at kuyruğu modeli düşünüyorsanız, saçınıza maşa uygulamanıza gerek yok. Lakin yaptığınız at kuyruğu modelinin kıvrımlı, dalgalı ve hoş görünmesini istiyorsanız maşa işlemi yapabilirsiniz. Kullanacağınız ince uçlu maşalar saçlarınızı gün boyu bozmayacak ve kalıp halinde tutacaktır.

At kuyruğu modelinin çok da sade durmasını istemiyorsanız kuyruğun başladığı kısımdan başınızın arka tarafına kadar ince ve hoş görünümlü bir taç takabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız at kuyruğu saçınıza, aşağıya doğru sarkan bir eşarp da bağlarsanız fazlasıyla şirin ve tatlı bir görünüme kavuşursunuz.

Saç Modelleri kategorimize bakarak, saçınızda değişiklik yapmak isteyeceğiniz yeni fikirler edinebilir, farklı saç stilleri görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dalgalı Saç Modelleri başlıklı makalemizde Dalgalı Saç Modelleri, Dalgalı Saç Modelleri 2020 ve Dalgalı Saç Modelleri Yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir