Home / Oya Modelleri / Tığ İşi İrlanda Yaprak Örgü Modeli

Tığ İşi İrlanda Yaprak Örgü Modeli

Tığ İşi İrlanda Yaprak Örgü Modeli

Merhaba Örgü Severler

Bugün sadece ülkemize sığmayıp yeryüzün de bir çok ülkede ilgi gören örgü modelleri, tığ oyası örnekleri için bugün bambaşka bir modeli sizlere tanıtmak istiyoruz.

tig isi irlanda danteli modeli - Tığ İşi İrlanda Yaprak Örgü Modeli
Tığ İşi İrlanda Danteli Modeli

Daha önce hiçbir yerde görmediğimiz bu model gerçekten bizim çok hoşumuza gitti. İrlanda danteli belki aranızda bilenler olabilir ancak ilk defa bu modeli görenlerin oldukça fazla olduğunu düşünüyorum. İrlanda yaprak örneğinde yaprak ve dalları motif ve süs olarak oluşmakta olduğunu gözlemliyoruz.

tig isi irlanda modeli yapimi 1024x576 - Tığ İşi İrlanda Yaprak Örgü Modeli
Tığ İşİ İrlanda Yaprak Modeli Yapımı

İrlanda örgü modeli ile dal ve yaprak nasıl yapılır ve bende bu modeli çok beğendim örmek istiyorum diyenlerdenseniz, sizler için hazırlamış olduğumuz videoyu aşağıdan izleyerek irlanda danteli yaprak yapımını pratik bir şekilde ve kolaylıkla bu örgü modelini yapabilirsiniz.

Tığ İşi İrlanda Danteli Nasıl Yapılır?

Bir önceki yazımız olan Tığ İşi Balık Sırtı modeli / Battaniye Modelleri başlıklı makalemizde balık sırtı battaniye modeli, balık sırtı bere modeli ve tığ işi balık sırtı battaniye modeli hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Tığ İşi Patik Örgü Modeli

Tığ İşi Patik Örgü Modeli

Patikler gerek çeyizlik gerekse de günlük kullanım için oldukça gereklidirler. Zahmetli olmayan yapılışı sayesinde kısa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir