Home / Oya Modelleri / Tığ İşi İrlanda Kalp Örgü Modeli

Tığ İşi İrlanda Kalp Örgü Modeli

Pek çok kadın için örgü örmek adeta bir hobiye dönüşmüş durumdadır. Öyle ki örgü severler yalnızca bilindik ve ülkemize özgü örgü modeli örnekleriyle yetinmemektedir. Bu bakımdan pek çok ülkeye özgü örgü modellerini araştırmaktadır. İrlanda Kalp Modeli en çok ilgi gören tığ işi örgü model seçeneklerinden birini oluşturmaktadır.

Tığ İşi İrlanda Yaprak Örgü Modeli orgumodelleri.net  - Tığ İşi İrlanda Kalp Örgü Modeli

İlgi çekici tığ işi örgü modellerinden İrlanda Kalp Örgü Modeli zarif bir görüntü sergiliyor. Bu örgü modeli üzerindeki kalp ve dalları süs ve motif olarak oluşur. Eğer bu örgü modelini beğendiyseniz ve nasıl yapıldığını merak ediyorsanız kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Tığ İşi İrlanda Kalp Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Farklı bir tığ işi örgü modeli arayanlar için son derce zarif seçimdir. Tığ işi İrlanda Kalp Örgü Modeli yapması son derece kolay olan bir örnektir. Örgü modeli tığ ile kolaylıkla yapılabilir bir niteliğe sahiptir. İrlanda Kalp örneğinde kalp kısımları ve dalları motif ve süs olarak oluşmaktadır.

İrlanda kalp örgü modelindeki dal ve yaprakları oluşturan kısımların nasıl yapıldığını öğrenmek isteyebilirsiniz. Yapmaktan son derece keyif alabileceğiniz bir örnek olma özelliğine sahiptir. Örme aşamasında çok keyif veren bir model olmasının yanında tamamlandığında çok şık bir görüntüye sahiptir.

Sizler için titizlikle seçilmiş olan Tığ işi İrlanda Kalp Örgü Modelini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bunun özel olarak hazırlanmış olan videoyu izleyebilirsiniz. Böylece çok beğendiğiniz İrlanda danteli Kalp yapımını kolaylıkla ve pratik bir biçimde öğrenerek yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bebek Hırkası Örgü Modeli 2020 başlıklı makalemizde 2020 Bebek Hırkası Örgü Modelleri, Bebek Hırkası Örgü Modeli ve Bebek Hırkası Örgü Modeli 2020 hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Tığ İşi Patik Örgü Modeli

Tığ İşi Patik Örgü Modeli

Patikler gerek çeyizlik gerekse de günlük kullanım için oldukça gereklidirler. Zahmetli olmayan yapılışı sayesinde kısa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir