Home / İğne Oyası Modelleri / Kırmızı Biberler İğne Oyası Yapılışı

Kırmızı Biberler İğne Oyası Yapılışı

Farklı bir model olan Minik kırmızı biber motiflerini görünce sizde farkı anlayacaksınız.

İğne Oyalarının Muhteşem Görünümü

İğne oyası hanımlar için bir araç değil amaç olmuş halde. Bunun sebebi ise sevdiklerine ve kızlarının çeyizlerini zenginleştirmek istemeleri. Muhteşem görünümlü iğne oyası modelleri el beceri düzeyi olan hanımlar için gerçekten değerlendirebilecekleri bir deneyim oluyor. Sadece evlerde değil hanımlar misafirliğe gittiğinde bile zaman zaman yanlarında götürdüğü iğne oyalarını örmeye ve kendilerini devamlı geliştirmeye devam ediyorlar. Hem hobi olarak yapılan bu modeller hemde stresten uzaklaştırıyor. Örgü modellerinin dışında keyifle yapabileceğiniz ve hanımların bir araya gelmesine vesile olan iğne oyaları hanımların dikkatini celbetmekte en önemli sırada.

İğne Oyaları ile Ellerimiz ile Buluşuyor

İğne oyası ile birbirinden güzel ve farklı modelleri yapabileceğiniz zengin bir yelpaze seçeneği mevcut. Bu birbirinden şık modelleri yapmak her ne kadar hobi olarak yapsanızda yeri gelince mecburi gereksinim olduğu durumlarda olabiliyor. İğne oyası örmeyi bilen hanımlar bu güzel ve şık modelleri örerek sadece ip parasıyla bu muhteşem modelleri yapabiliyorlar. Eğer sizde kaliteli ve mükemmel modeller yapabiliyorsanız bundan kazanç elde etmeniz kaçınılmazdır. Kaliteli yapacağınız iğne oyası modelleriyle yüksek meblalar kazanabilirsiniz. Uzun süre uğraşıp az miktarda para kazanmaktansa iğne oyası yazma kenarı modellerini haftada bir yaparak daha fazla para kazanın.

Kırmızı Biberler İğne Oyası Yapılışı

Bir önceki yazımız olan Kiraz iğne oyası modeli yapılışı başlıklı makalemizde iğne oyası kiraz, kiraz iğne oyası modeli ve kiraz iğne oyası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

File Alışveriş Çantası Yapımı

File Alışveriş Çantası Yapımı

Eskide dönemlerde sıklıkla kullanılan daha sonra plastik poşetlerin kullanılmasıyla raftan kalkan file çantalar son dönemde …

One comment

  1. Selma Balova

    İlginç ve bir o kadar da güzel bir model olmuş. Örgü modellerinde oldukça çeşitli seçeneklerle karşılaştım. Ayrıca nasıl yapıldığı hakkında videonun mevcut olması da çok güzel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir