Home / Oya Modelleri / Güllü Yıldız Çiçeği Tığ Oyası Yapılışı

Güllü Yıldız Çiçeği Tığ Oyası Yapılışı

Merhaba Sevgili Hanımlar

Ailenizle huzurlu, bereketli ve mutlu günler dileriz. Bugün ki makalemiz de tığ oyası güllü yıldız modelleri arayan hanımlara hem fikir oluşturacak hemde yazma kenarları, fular kenarlarında kullanabilecekleri bir modeli paylaşmak istedik. Çiçekli Tığ İşi Oya Modelini sizlerinde kolay bir şekilde örebilmeniz ve sizi mutlu edeceğini umuyoruz.


Güllü Yıldız Çiçeği Tığ Oyası Yapılışı

gullu yildizli tig oyasi modeli 1024x523 - Güllü Yıldız Çiçeği Tığ Oyası Yapılışı
Çeyizlik Yapraklı Dallı Güllü Yıldız Çiçeği Tığ Oyası Yapımı


Oya Ve Dantel modelleri arasında sizlere değer katacağını düşündüğümüz modelleri özenle seçerek sizlere sunuyoruz. Bir çok çevreden olumlu yorumlar alan bu model zevkinize göre dilediğiniz renk kombinasyonunda uygulayabilirsiniz. Bu Tığ Oyası Çiçekli Modelini beğenen hanımların destek için aşağıdaki yorum kısmından yorum yapmalarının bizide mutlu edeceğini bilmenizi isteriz.

Daha önce sitemizde yayınladığımız tığ oyası modellerini görmek için buradan ulaşabilirsiniz.

Güllü Yıldız Çiçeği Tığ Oyası Yapılışı Video Anlatım

Bir önceki yazımız olan Tığ İşi Üç Boyutlu Kurtçuk Lif Örgü Modeli - Battaniye Modeli başlıklı makalemizde 3 boyutlu örgü lif modeli, tığ işi 3 boyulu kurtcuk lif ve tığ işi 3 boyutlu lif modeli hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Tığ İşi Patik Örgü Modeli

Tığ İşi Patik Örgü Modeli

Patikler gerek çeyizlik gerekse de günlük kullanım için oldukça gereklidirler. Zahmetli olmayan yapılışı sayesinde kısa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir