Home / Örgü Modelleri / Uzun Çiçekli Örgü Lif Takımı Yapılışı

Uzun Çiçekli Örgü Lif Takımı Yapılışı

Banyoların olmazsa olmazlarındandır örgü lif modelleri. Hadi hanımlar yeni modelimizolan uzun çiçekli örgü lif takımı nasıl örülür hep beraber inceleyelim.

Örgü Teknolojiyle Buluşursa

 Örgü, kadınların yaratılıştan itibaren bu zamana kadar önemsediği eylemin adıdır. Eski günlerde misafirlikte kadınlar bir araya geldiklerinde, misafirlikte hep örgü örerlerdi, şimdi örgünün yerini teknolojik aletler aldı. Herşeye rağmen bu kıymetli sanatı hala devam ettiren hanımlar var. Bizlerde bu sanatın devam etmesi için sitemizde devamlı yeni modellere ve birbirinden farklı modellere yer vermeye devam edeceğiz. Tığ ile örülebilen örgü modelleri olduğu gibi şiş ile örmeyi tercih eden bayanlarda var. Bununla birlikte teknolojinin örgüye verdiği destek sanırım tüm modellere bir tık ile ulaşabilmeniz olsa gerek.

uzun cicekli orgu lif takimi - Uzun Çiçekli Örgü Lif Takımı Yapılışı
Uzun Çiçekli Örgü Lif Takımı

Bayanların Örgü Dünyası

Kadınların en tercih ettiği örgü modelleri arasında liflerdir. Örülen bu lifler günlük hayatta kullanılabildiği gibi günümüzde hala çeyizleride süslemeye devam ediyor.Bununla birlikte en çok ve sık örülen örgü modelleri arasındada bebek örgüleri geliyor. Yeni doğan bebeklere bir çok model olduğu gibi dünyamıza farklı bir yaşam katan değerlerimiz olan bebeklerimize öreceğiniz örgülerle onların şirinliğine şirinlik katmış olursunuz. Bir çok nesiller boyu süren örgü modelleri günümüzde bir çok piyasada satılan sağlıksız ürünlerle sağlımızı tehdit ediyor. Bu sebeple kendi elimizle ördüğümüz ve sağlık açısından bu şekilde yapmamız hayat standartlarımı yükseltiyor. Ayrıca hediyelik eşya olarakta örebileceğimiz örgü modelleriyle sevdiklerimizi sevindirebiliyoruz. Fazla uzatmadan hemen Uzun Çiçekli Örgü Lif Takımı Yapılışıyla alakalı aşağıda bulunan videomuzu seyrederek sizlerde örmeye başlayabilirsiniz.

Uzun Çiçekli Örgü Lif Takımı Yapılışı

Uzun Çiçekli Örgü Lif Takımı Yapılışı

Bir önceki yazımız olan Bal Peteği Desenli Çeyizlik Patik Yapımı başlıklı makalemizde bal peteği desenli örgü modeli, Bal peteği desenli örgü patik ve bal peteği desenli patik yapılışı hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Tığ işi balık sırtı modeli

Tığ İşi Balık Sırtı modeli / Battaniye Modelleri

Tığ İşi Balık Sırtı modeli / Battaniye Modelleri Merhaba Örgü Severler Bugün sizlerle oldukça hoş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir