Home / Bebek-Çocuk / Tunus işi kapşonlu bebek hırkası

Tunus işi kapşonlu bebek hırkası

Bebekleriniz için bugün sizlere Tunus işi tekniği ile yapılmış bir modelin videosunu paylaşıyoruz.

Bebek Örgü Modelleri

Bayanlariçin örgü geçmişten bugüne kadar gelmiş kültürel değerleri olan bir sanat türüdür. örgü modelleri her kadın tarafından az veya çok seviliyordur. Özellikle iş hayatında olan kadınlardan ziyade ev hanımları bol zaman olmasından dolayı daha eğilimli olabiliyorlar. Birbirinden güzel modellere imza eten elleri alkışlamamak içten bile değil. Örgü modellerinde her ne kadar bazılarının modası geçsede, örgü örmek günümüzde hala kadınlardan tarafından sevilerek devam etmektedir. Örgü örmeyi bilmiyor ve ilk defa başlayacaksanız videolardan nasıl örüldüğüne dair bir çok destekleyici video bulabilirsiniz.

orgu tunus isi bebek hirkasi - Tunus işi kapşonlu bebek hırkası

Bebek Örgüleri Bebeklerinize Çok Yakışacak

Günümüz şartlarında bebek örgü modelleri en çok örülen modeller arasındadır. Birbirinden güzel ve farklı modeller bulabilirsiniz. Yakınlarınızdan yada sevdiklerinizden birisinin bebeği olduğunda ona hazır elbiseler almaktansa yumşak iplerden yapılmış ve sağlıklı bir bebek örgü elbise örmeniz daha mantıklıdır. Özellikle bugünlerde kışlık örgüler örmeniz bebekleri soğuklardan koruyucu bir etken olacaktır. Bebek örgüleri ile bebekleriniz daha sağlıklı ve kış aylarında daha sıcak oluyorlar. Her yaştan bebek ve çocuk örgü modelleri bulabilirsiniz yada kendi bebeğiniz var ise onlara her zaman ördüğünüz bebek örgülerinden daha farklı örgüler deneme zamanı geldi. Bebek örgülerinde en çok arananlar ise sırasıyla şöyle diyebiliriz

  • Bebek battaniyeleri
  • Bebek bereleri,
  • Bebek atkıları,
  • Bebek yelekleri,
  • Bebek hırkaları,
  • Bebek kazakları,
  • Bebek eldivenleri

Bunlar en sık örülen modeller arasındadır. Birde dikkat etmeniz gereken konulr arasında ise alacağınız örgü ipinin bebeğinizin vücut yapısına uygun olması. Malumunuz bebeklerin vücut yapıları yetişkinlere göre aşırı hassastır. Bebeklerinizin sağlığını etkileyecek antialerjik ve bebeklerinizin sağlığını tehdit etmeyen kaliteli ipleri kullanmanızı tavsiye ederiz.

Kapşonlu Bebek Örgü Modeli Yapılışı

Bir önceki yazımız olan En Popüler Banyo Lif Modelleri başlıklı makalemizde çeyizlik örgü lif modelleri, en güzel lif modeli örnekleri ve en popüler lif modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Salaş Kazak Örgü Modeli

Salaş Kazak Örgü Modeli

Salaş kazaklar kış mevsimi sıcak geçirmenizi sağlayan en güzel kazak modellerinden biridir. Boydan boya vücudu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir