Home / Çeyizlik Çeşitleri / Tığ İşi Hayat Ağacı Lif Yapılışı

Tığ İşi Hayat Ağacı Lif Yapılışı

Merhaba Sevgili Hanımlar

Ailenizle hem dünyada hemde uhrevi hayatta mutlu ve saadet içerisinde olmanız dileğimizle. Bugün sizlerle hayat ağacı lifleri 2020 modelleri arasında mutlaka bulundurmanız gerektiğini düşündüğümüz bir lif modeli. Tığ İşi Hayat Ağacı Lif yapılışıyla alakalı detaylı olarak aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.


Tığ İşi Hayat Ağacı Lif Yapılışı

tig isi hayat lif modeli 1024x554 - Tığ İşi Hayat Ağacı Lif Yapılışı
Tığ İşi Hayat Ağacı Lif Modeli


Dilerseniz çeyizlerde kullanabileceğiniz isterseniz günlük evlerinizde rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bu tığ işi lif modelini dilediğiniz renk kombinasyonunda örebilirsiniz. Yeni Lif Modelini sizlerde rahat bir şekilde ve kolaylıkla örebileceğiniz ümüdiyle. Şimdiden ellerinize emeklerinize sağlık.

Daha önce sitemizde paylaşmış olduğumuz lif modellerini inceleyebilirsiniz. Tığ İşi Motifli Lif Yapılışıyla alakalı bir çok modele sitemizden ulaşabilirsiniz.

Tığ İşi Hayat Ağacı Lif Yapılışı Video Anlatımlı

Bir önceki yazımız olan Güllü Yıldız Çiçeği Tığ Oyası Yapılışı başlıklı makalemizde Çiçekli Tığ İşi Oya Modeli, Güllü Yıldız Çiçeği Tığ Oyası ve Tığ Oyası Çiçekli Model hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Tığ İşi Patik Örgü Modeli

Tığ İşi Patik Örgü Modeli

Patikler gerek çeyizlik gerekse de günlük kullanım için oldukça gereklidirler. Zahmetli olmayan yapılışı sayesinde kısa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir