Home / Örgü Modelleri / Şişle Baloncuk Örgü Modeli / Bubble Knitting

Şişle Baloncuk Örgü Modeli / Bubble Knitting

Merhaba Sevgili Örgü severler

Bugün sizlerle için baloncuk örgü modelini tanıtacağız. Örgü örmek yüzyıllar boyu özellikle bayanların hayatında önemli yer olmuş bir sanattır. Eskiden beri gelen şişle örgü modelleri en kolay örgü teknikleri arasında bir o kadarda güzel modelleri bünyesinde barındırmaktadır.

sisle baloncuk orgu modeli 1024x576 - Şişle Baloncuk Örgü Modeli / Bubble Knitting
Şişle Örgü Baloncuk Modeli

Baloncuk örgü modeli olarak bilinen diğer adıyla kabarcık örgü modeli siz örgü severler için rahatlıkla bir çok modelde uygulayabileceğiniz bir tekniktir. Bu sayede dilediğiniz kıyafette kendi hayal dünyanızın yansımasını veya mevcut olan bir çok örneği baloncuk örgü modeliyle uygulayabilirsiniz.

Baloncuk örgü modeli ile çift taraflı örgü modelleride yapma imkanınız var. Örnek verecek olursak bebekleriniz için bir yelek örmek istediniz bu model sayesinde iki taraflı örerek yeleğinizin çift tarafınıda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

kabarcık orgu modeli - Şişle Baloncuk Örgü Modeli / Bubble Knitting
Kabarcık Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

En güzel örgü modelleri arasında bilinen boncuklu örgü modelleri ile yapmış olduğunuz örneklere farklı bir hava katabilirsiniz. Baloncuk Örgü Modellerini Kullanabileceğiniz Alanlar; Bebek ve çocuk battaniyesi, yelek, şapka, patik modellerin de, yetişkin çorap, patik, hırka, yelek ve daha bir çok sayamadığımı modellerde uygulayabilirsiniz.

Aşağıda örnek bir çalışmanın videosunu ekliyoruz, bu videoyu izleyerek şişle baloncuk örgü modeli nasıl yapılır fikir edinebilirsiniz.

Şişle Baloncuk Örgü Modeli Video Anlatım

Bir önceki yazımız olan Hello Kitty Lif Modeli başlıklı makalemizde çocuk lif modelleri, hello kitty lif modeli ve hello kitty lifleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Tığ işi balık sırtı modeli

Tığ İşi Balık Sırtı modeli / Battaniye Modelleri

Tığ İşi Balık Sırtı modeli / Battaniye Modelleri Merhaba Örgü Severler Bugün sizlerle oldukça hoş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir