Home / Örgü Modelleri / Örgü Çaydanlık Örtüsü Modelleri

Örgü Çaydanlık Örtüsü Modelleri

Örgü Çaydanlık Kılıfı Modelleri

Örgü seven hanımların marifetleri her geçen gün sınır tanımaz bir hal alıyor ve gerçekten görenlerin ağızlarını açık bırakıyor. Son zamanlarda çokça rastlamaya başladığımız örgü çaydanlık kılıfı modelleri gerçekten çok şık duruyor. Özellikle yeni evlenen kızlarımızın evlerinde çok sık rastladığımız bir durum. Akşamları ailecek otururken yudumladığımız, yada misafir geldiğinde muhabbetin yanındaki en sevilen şeyin adıdır çay. Bu makalemizdede göreceğiniz üzere o çayları içerisinde barındıran çaydanlıklar örgüyle süsleniyor ve muazzam bir görüntü ortaya çıkıyor. Eğer sizlerde örgü çaydanlık kılıfı modelleri örmek istiyorsanız aşağıdaki resim örneklerini inceleyebilirsiniz.

Örgü işi ile çağ atladık

Türkler olarak pek oturmayı seven bir toplum olduğumuz söylenemez. Bayanlar akşama kadar evde oldukları için ev işlerinin dışında boş kalan zamanlarını değerlendirmek için uğraş arıyorlar. Bu sebeple örgü ören bayanların sayısı oldukça fazla. Her ne kadar teknoloji çağında örgü örmek eskisi kadar yaygın olmasada hala bu kıymetli bilgilere sahip ve örgü örmeye devam eden kadınların sayısı azımsanamayacak kadar çoklar. Özellikle örgü modelleri yanısıra tığ işi modelleride günümüzde yaygınlaşmış durumda. Örgü modelleri arasında benimde en çok dikkatimi çekenler arasında tartışmasız örgü çaydanlık kılıfları oldu.

Örgü Çaydanlık Örtüsü Resimleri

Örgü Çaydanlık Örtüsü Video

Bir önceki yazımız olan Kız ve Erkek Bebekler için Örgü Bebek Pusetleri başlıklı makalemizde bebek pusetleri, erkek bebekler için örgü bebek puseti ve Kız bebekler için örgü bebek puseti hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Tığ İşi Patik Örgü Modeli

Tığ İşi Patik Örgü Modeli

Patikler gerek çeyizlik gerekse de günlük kullanım için oldukça gereklidirler. Zahmetli olmayan yapılışı sayesinde kısa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir