Home / Örgü Modelleri / Kar tanesi Örgü Kare Lif Yapılışı

Kar tanesi Örgü Kare Lif Yapılışı

Banyolarda ve çeyizlerde boy gösteren lif modellerine bir yenisini daha ekleyeceksiniz. Kar tanesi örgü kare lif modeli ile ilgili herşeyi aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Her Banyoya Her Çeyize Lif Modelleri

Örgü modelleri, hep diyoruz boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz güzelliğin adıdır.Tüm örgü modelleri arasında herkese hitap eden modeller mevcut. Şal, yazlık ve kışlık örgüler, bebek, çocuk örgüleri gibi bir çok seçenek mevcut.

Örgü örmek hiçte sanıldığı kadar zor değil. Örgü örerken en dikkat etmeniz gereken husus size hangi tür örgü hitap ediyor. Her şey tamamda hatta bana hitap eden örgü modelinide buldum ama anlatımı kolay ve pratik bir şekilde nasıl yapabilirim diyorsanız, sizler için kolayca yapabilmeniz adına her konumuzun içerisine yapacağınız modelle alakalı video ekliyoruz.

kar tanesi orgu lif modeli - Kar tanesi Örgü Kare Lif Yapılışı
Kar tanesi Örgü Kare Lif Yapılışı

Örgü Örmek Sanıldığı Kadar Zor Değildir

Yukarıdada konuya değinidğimiz üzere aslında örgü örmek zor değil, sadece gözünüzde büyütüyorsunuz. Özellikle, bebek örgülerini yaparak bebeklerinizin güzelliğine güzellik katabilirsiniz. Öyle haftalarca uğraşmanızada gerek yok, aklınıza takılan herşeyi internetten bulabilirsiniz. Kış aylarında en güzel hediyeler sanırım şu an için örgü kazak modelleri, örgü hırkalar olur.

Kar tanesi Örgü Kare Lif Yapılışı Video

Bir önceki yazımız olan Yaprak Motifli Bebek Hırkası Modeli başlıklı makalemizde yaprak bebek hırkası örgü modeli, yaprak desenli bebek hırkası ve yaprak motifli bebek hırkaları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Tığ işi balık sırtı modeli

Tığ İşi Balık Sırtı modeli / Battaniye Modelleri

Tığ İşi Balık Sırtı modeli / Battaniye Modelleri Merhaba Örgü Severler Bugün sizlerle oldukça hoş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir