Home / Bebek-Çocuk / En Yeni Örgü Bebek Şapkası Modelleri

En Yeni Örgü Bebek Şapkası Modelleri

Sevgili hanımlar, soğuk kış günlerdi neredeyse geldi çattı ve bebeklerimize eldiven, atkı, bere, şapka örme vakti geldi. Bu ürünleri hazır almaktansa el emeği göz nuru ve tamamen sizin insiyatifinizde, aklınızdaki modeli örmekle birlikte diğer hazır ürünlerden daha sağlıklı olacağını söyleyebiliriz. Örgüye olan merak sanıldığı gibi azalmadı, her geçen gün dahada çoğalmakta olduğunu söyleyebiliriz. Bunun nedeni ise öreceğiniz modeller tamamen sizin hayalinizle yapacağınız için size özel ve tektir. Bu sebeple kıymeti çok daha fazla olur. Dilerseniz hayal gücünüzle dilerseniz hazır bir çok modelin videoları var bunlardanda istifade edebilirsiniz.

El örgüsü bebek şapkaları olarak piyasada bir çok seçenek mevcut. Bununla beraber tek renk ip kullanabileceğiniz gibi zevkinize göre çift renk yada çoklu renk olarak örebilirsiniz. Hatta simli ip, ebruli ip, sakallı iplik gibi ip türlerinide tercih etmeniz mümkün. İpinizi sseçmeden önce dikkat etmeniz gereken en önemli şey ipin kalitesidir. Bebekleriniz için ördüğünüzü unutmayın ve onların sağlığı için kaliteli iplerle örmeyi tercih ediniz.

El örgüsü erkek bebek şapkaları genel itibariyle beyaz, krem, siyah, kahve tonları, bordo, turkuaz, mavi ve lacivert renk tercihleri çoğunlukta diyebiliriz. Erkek bebek şapkalarında dilerseniz tuttuğunuz takımın renklerindede örebilirsiniz.

El örgüsü kız bebek şapkalarında ise en çok tercih edilen renkler arsında pembe, kırmızı, mor, sarı, yeşil, beyaz, krem tarzında renklerin öne çıktığını söyleyebiliriz. Yine yukarıda belirttiğimiz gibi tekli yada çoklu renklerde örebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tavşan Lif Yapımı Anlatımlı başlıklı makalemizde fıstıklı tavşan lifi, örgü tavşan lif ve tavşan lif hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Salaş Kazak Örgü Modeli

Salaş Kazak Örgü Modeli

Salaş kazaklar kış mevsimi sıcak geçirmenizi sağlayan en güzel kazak modellerinden biridir. Boydan boya vücudu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir