Home / Örgü Modelleri / Bal Peteği Desenli Çeyizlik Patik Yapımı

Bal Peteği Desenli Çeyizlik Patik Yapımı

Merhaba hanımlar, Herkese hayırlı,huzurlu ve aile saadeti dolu olan günler diliyorum. Bu makalemiz de sizlere ayaklarınızı sımsıcak tutacak bal peteği desenli patik modelini yapılışını anlatan videoyu ekledik.

2019 sonlarına yaklaşırken kış günleri kapıya dayandı ve havalar soğumaya başladı ve hastalıklar genellikle ayaklarımızı üşütmeden kaynaklı olarak baş göstermekte. Bizde sizlerin ayakları üşümesin diye bu şık ve güzel modeli sizler için paylaşmak istedik. Sizler için sitemizde bir çok güzel modele yer vermeye gayret gösteriyoruz ve her yazımızda güzel model diye bahsediyoruz çünkü güzel modelleri bulup sizlerle paylaşıyoruz. Örgü modelleri için arayıp bulabileceğiniz internet üzerinde bir çok model mevcut bizde sizlere bu modellerin hepsini yavaş yavaş paylaşacağız. 2019 patik modelleri arasında diyebileceğimiz Bal Peteği Desenli Çeyizlik Patik Yapımını sizlerin istifade edebilmesi için beğenilerinize sunuyoruz. Modeli resimdende göreceğiniz gibi gayet şık ve sıcak tutabilecek bir model. İster kendiniz için isterseniz sevdiklerinize hediye etmek için bu tığ işi örgü modelini hemen örmeye başlayabilirsiniz.

bal petegi desenli patik yapilisi - Bal Peteği Desenli Çeyizlik Patik Yapımı
Bal peteği desenli çeyizlik patik

Bal peteği desenli çeyizlik patik

Bal Peteği Desenli Çeyizlik Patik Modeli‘nde beyaz renkli ip ve ebruli ip kullanılmış. Fakat siz zevkinize göre farklı renklerden örebileceğiniz gibi isterseniz daha önceden artan iplerinizi değerlendirebilirsiniz.Ne yaparsanız yapın bu modeli yaptığınızda sizde görecekseniz çok şık ve güzel duracaktır. Modeli ören hanımların sitemizin yorum bölümünden yapacakları yorumlar bizler için gerçekten çok önemli. Şimdiden kolay gelsin diyor hayırlı ve huzurlu aile saadeti diliyoruz.

Video’da emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Bal Peteği Desenli Patik Yapımı Video Anlatım

Bal peteği desenli çeyizlik patik

Bir önceki yazımız olan Aşk Merdiveni Örgü Modeli başlıklı makalemizde aşk merdiveni, aşk merdiveni örgü ve Aşk merdiveni örgü modeli hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Tığ İşi Patik Örgü Modeli

Tığ İşi Patik Örgü Modeli

Patikler gerek çeyizlik gerekse de günlük kullanım için oldukça gereklidirler. Zahmetli olmayan yapılışı sayesinde kısa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir