Home / Örgü Modelleri / 2019-2020 Kolay Lif Modelleri ve Yapılışları

2019-2020 Kolay Lif Modelleri ve Yapılışları

Yıllardır Eskimeyen Örgünün Adıdır Lif

2020 sari beyaz papatya lif modeli - 2019-2020 Kolay Lif Modelleri ve Yapılışları
2020 Sarı Beyaz Papatya Lif Modeli

Yılın her ayında kullanabileceğiniz, mevsim ayırt etmeksizin banyoda sizlere eşlik edecek ve banyo keyfinize keyif katacak olan lif modellerini bir arada toplamaya karar verdik. 2019-2020 kolay lif modelleri en popüler lif modellerinden ihtiyaç duyduğunuz ve en çok hoşunuza giden modelleri yada ne öreceğinize karar verememişseniz aşağıdaki lif modelleri sizler fikir oluşturması açısından yardımcı olacaktır.

Derinlemesine Temizlik İçin Lif

2019 en guzel lif modeli - 2019-2020 Kolay Lif Modelleri ve Yapılışları
2019 en guzel lif modeli

Lifler, insan hayatında kişisel bakım açısından önemli yer arz etmektedir. Haftada 2-3 gün banyo yapanlar için vücutta derinlemesine temizlik için lif kullanmanızı şiddetle öneriyoruz. Ayrıca liflerin vücuttaki ölü derilerden arınmanıza yardımcı oluyorken vücudunuzdaki kirlerdende arındırarak temiz bir görünüm sahip olmanızda etkili oluyor.

Banyo yaparken kullanmış olduğunuz lifleri hazır almış olduğunuz liflerde örgü ile kendi emeğinizle örülen liflerdeki hazzı bulamazsınız. Ayrıca hazır almış olduğunuz lifler hafif yapıya sahip olduğundan dolayı vücudunuzda oluşan ölü derilerden kurtulmanızda etkisiz kalabilir.

Lif Örmek Aslında Sanıldığı Kadar Zor Değil

tig isi cok kolay lif modeli - 2019-2020 Kolay Lif Modelleri ve Yapılışları
Tıp işi çok kolay lif modeli

2019-2020 Kolay lif örnekleri ile örgüye yeni başlayanların bile kolayca yapabileceğini düşünüyoruz. Zincir çekmeyi öğrendiyseniz ve birazda isteğiniz varsa kesinlikle yapabilirsiniz.


Daha önce lif örmemiş bir örgü sever bile videoları izleyerek çok rahat bir şekilde örebilir. Lif modellerinde bir kez örmeniz durumunda bir dahaki seferi acemilik çekmezsiniz. Sonuç itibari ile temel mantıklar aynıdır dolayısıyla örnekleri çoğaltabilirsiniz.


Depresif Duygulardan Uzaklaşmak İçin Lif Örün

renkli lif modelleri 2019 1024x841 - 2019-2020 Kolay Lif Modelleri ve Yapılışları
Renkli Lif Modelleri 2019

Lif örmek diğer örgü türlerine göre hem daha kolay hemde daha zevkli. Genel itibari ile lif modelleri tek renk değil bir kaç renkten oluştuğundan dolayı hem renkli hemde göze hitap eden modeller ortaya çıkmaktadır. Bir kaç saat ayırarak rahat bir şekilde lif örebilirsiniz.


Ev hanımları için lif örmek aslında hem eğlenceli hemde güzel bir aktivite oluşturmaktadır. Örgü örmek depresif duyguların ortadan kalkmasına yardımcı olmakla beraber hafızanızın güçlenmesine ve stresten uzaklaşmanız gibi bir çok yararı mevcut.

Çeyizlerin Vazgeçilmezi Lifler

ceyizlik en guzel 2019 lif modelleri - 2019-2020 Kolay Lif Modelleri ve Yapılışları
Çeyizlik En Güzel Lif Modelleri 2019

Lif Modelleri çeyizlerin vazgeçilmezlerinden bir tanesidir. Her genç kızın bohçasında en az 3-4 tane lif bulunması gerekir.
Geleneksel ve külütrel açıdan uzun yıllardan bu yana lifler hayatımızda yerini almış durumdadır. 2019-2020 yıllarında evlenecek genç kızlar için lif yaparak hediye edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Püsküllü Kadın Yeleği Yapımı başlıklı makalemizde püsküllü kadın yeleği, püsküllü kadın yeleği modeli ve püsküllü yelek modeli hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Tığ işi balık sırtı modeli

Tığ İşi Balık Sırtı modeli / Battaniye Modelleri

Tığ İşi Balık Sırtı modeli / Battaniye Modelleri Merhaba Örgü Severler Bugün sizlerle oldukça hoş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir