Home / Kokulu Taş ve Süslemeler / Dil Çubuğundan Peçetelik Modelleri

Dil Çubuğundan Peçetelik Modelleri

Merhaba Hanımlar

Bugün sizlerle kendi yapmış olduğumuz dil çubuğundan peçetelik modelini paylaşmak istedik. Hem farklı hemde şık bu modellerle evlerinizi süsleyebilirsiniz. Misafirleriniz geldiğinde bu şık modeller onlarında ilgisini çekecektir.

dil cubugundan pecetelik 768x1024 - Dil Çubuğundan Peçetelik Modelleri
Dil Çubuğundan Peçetelik Yapımı

Yapımı oldukça kolay olan dil çubuğu peçetelikleri bitirdikten sonra etrafını çiçeklerle süsledik ve gerçekten çok hoş oldular. Siz istediğiniz süsleme kombinasyonu yapabilirsiniz. Hatta ve hatta isterseniz dil çubuklarını istediğiniz renkte ister siz boyarsınız isterseniz hazır satılan çubuklarda rengarenk çubuklar bulabilirsiniz. Hazır boyanmış bu çubuklarla istediğiniz renklerde yapma imkanınız olur.

dil cubugu pecetelikler min 768x1024 - Dil Çubuğundan Peçetelik Modelleri
Dil Çubuğu Peçetelikler

Sadece dil çubuğu değil dondurma çubuklarındanda yapabilirsiniz. Ancak kış aylarından dolayı dondurma çubuğu bulamayabilirsiniz, bunun için 3.5’cularda satılan bu dil çubuklarından alabilirsiniz.

dil cubugundan pecetelik yapimi min 1 768x1024 - Dil Çubuğundan Peçetelik Modelleri
Dil Çubuğundan Peçetelik Modelleri

Yaparken aklınıza takılan soru olursa konu altından yazmanız durumunda yardımcı oluruz.

Bir önceki yazımız olan Kokulu Hediyelik Taş Magnetler - İsimlik - Doğum Günü Hediyelik başlıklı makalemizde buzdolabı isimlik kokulu taş magnetler, doğum günü kokulu taş modelleri ve hediyelik kokulu kalpli taşlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir