Home / Kadın / Bohça Çeyizlik Havlu Kenarı Örnekleri

Bohça Çeyizlik Havlu Kenarı Örnekleri

Havlular bohçaları süsledikleri kadar genç kızlar içinde o bohçalar hayallerini süsler. Her kız bohçasının en güzeli olmasını ister ve bohçasına en değerlileri koyar. Bizde bu yazımızda sizler için bohça ve çeyizlik havlu kenarı örnekleri hazırladık. Hem şık hemde birbirinden güzel bu modellerle sizlerde bohçalarınızı süsleyebilirsiniz. Havlu kenarı örnekleri örmesini bilen kızlarımız için aşağıdaki örneklerten modelleri çıkarabilirler. Çeyizlik havlu kenarları yaparken tamamen zevkinize göre yapabileceğiniz bu modellerde önemli faktörleri sıralayacak olursak yumuşak dokulu, kullanışlı olmasının yanısıra dayanıklı olmasıda önemlidir. Evlendiğinizde bohçanızdan çıkaracağınız bu havluları tek değil çift olarak hazırlamalısınız.

Bohça ve çeyizler için havlu kenarı modelleri yapanlar bilirler, tığ ve iğne oyası olarak havlularınızı süsleyebiliyorsunuz. Genel itibari ile kolay olmasından dolayı tığ işi daha çok seçilmektedir ancak iğne oyası her ne kadar zor olsada tığ işi ile hazırlanan havlu kenarları görülmeye değer ve gösterişli oluyorlar.

İğne oyası ile havlu kenarı için isterseniz aşağıdaki örneklerden yararlanabilirsiniz. Zevkinize göre dilediğiniz renk kombinasyonu yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2019 - 2020 Örgü Şal Modelleri başlıklı makalemizde 2019 örgü şal modelleri, 2020 örgü şal modelleri ve en güzel örgü şal modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

File Alışveriş Çantası Yapımı

File Alışveriş Çantası Yapımı

Eskide dönemlerde sıklıkla kullanılan daha sonra plastik poşetlerin kullanılmasıyla raftan kalkan file çantalar son dönemde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir