Home / İğne Oyası Modelleri / Bohça Çeyizlik Havlu Kenarı Örnekleri

Bohça Çeyizlik Havlu Kenarı Örnekleri

Havlular bohçaları süsledikleri kadar genç kızlar içinde o bohçalar hayallerini süsler. Her kız bohçasının en güzeli olmasını ister ve bohçasına en değerlileri koyar. Bizde bu yazımızda sizler için bohça ve çeyizlik havlu kenarı örnekleri hazırladık. Hem şık hemde birbirinden güzel bu modellerle sizlerde bohçalarınızı süsleyebilirsiniz. Havlu kenarı örnekleri örmesini bilen kızlarımız için aşağıdaki örneklerten modelleri çıkarabilirler. Çeyizlik havlu kenarları yaparken tamamen zevkinize göre yapabileceğiniz bu modellerde önemli faktörleri sıralayacak olursak yumuşak dokulu, kullanışlı olmasının yanısıra dayanıklı olmasıda önemlidir. Evlendiğinizde bohçanızdan çıkaracağınız bu havluları tek değil çift olarak hazırlamalısınız.

Bohça ve çeyizler için havlu kenarı modelleri yapanlar bilirler, tığ ve iğne oyası olarak havlularınızı süsleyebiliyorsunuz. Genel itibari ile kolay olmasından dolayı tığ işi daha çok seçilmektedir ancak iğne oyası her ne kadar zor olsada tığ işi ile hazırlanan havlu kenarları görülmeye değer ve gösterişli oluyorlar.

İğne oyası ile havlu kenarı için isterseniz aşağıdaki örneklerden yararlanabilirsiniz. Zevkinize göre dilediğiniz renk kombinasyonu yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çocuk Hırka Ve Yelek Modelleri başlıklı makalemizde bebek yeleği örgü, çocuk hırkası modelleri ve değişik çocuk hırka ve yelek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Tığ İşi Patik Örgü Modeli

Tığ İşi Patik Örgü Modeli

Patikler gerek çeyizlik gerekse de günlük kullanım için oldukça gereklidirler. Zahmetli olmayan yapılışı sayesinde kısa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir