Home / Kadın / 2021’in Yeni Trendi: Yarım Toplu Saçlar

2021’in Yeni Trendi: Yarım Toplu Saçlar

2021’in Yeni Trendi: Yarım Toplu Saçlar

2017 yılında trend haline gelen ve günümüzde dünyaca ünlü yıldızlar tarafından da kullanılan yarım toplu saç modelleri, gerçekten de dışardan bakıldığında çok pratik bir model olarak görünüyor. Ayrıca yarım toplu modellerde ön kısım tamamen açılırken, gözlerin önüne yığılan saç telleri olmaması da büyük avantaj sağlıyor diyebiliriz. Bunun yanı sıra arkada toplanan yarım saçlar, düğün davetlerinde ve özel yemeklerde de rahatlıkla kullanılabiliyor.

yarim toplu sac orgumodelleri 225x300 - 2021'in Yeni Trendi: Yarım Toplu Saçlar
yarım toplu saç modelleri

 

Yarım toplu saçlar, göze her zaman güzel hitap ediyor. İlk başlarda 2017 yıllarında birkaç ünlü tarafından kullanılmaya başlansa da, bu model 2020 yılında bile kullanılıyor. Ayrıca ünlü modellere de fazlasıyla yakışan bu model, örgü ile de desteklenebiliyor ve daha efsane görüntüler meydana geliyor.

sac modelleri orgumodelleri 1 250x300 - 2021'in Yeni Trendi: Yarım Toplu Saçlar
yarım toplu saç modelleri

yarim toplusac orgumodelleri 200x300 - 2021'in Yeni Trendi: Yarım Toplu Saçlar

 

Yarım Toplu Örgü Modelleri

 

Yarım toplu saç modelleri, tek başına harika görünen bir modeldir. Fakat bazı saçlarda yeterince gösterişli durmayan bu modeller, kimi zaman örgüyle de desteklenerek daha kaliteli şekiller alabiliyor. Özellikle arka kısımda, üstten aşağıya kadar uygulanan örgü modelleri bambaşka bir görüntü yakalamamızı sağlıyor.

yarim topolu sac 1 orgumodelleri 239x300 - 2021'in Yeni Trendi: Yarım Toplu Saçlar
yarım toplu saç modelleri

 

Yarım toplu saçlara yapılacak örgü modelleri ne kadar gevşek olursa, saçlar bir o kadar gösterişli duracaktır. Çünkü yarım toplu saçlar fazlasıyla gösterişli olduğu için yapılacak ince örgü modelleri kendini gösteremeyecek, modelin yanında aşırı çelimsiz duracaktır. Bu nedenle yarım toplu modelinize örgü uygulamak isterseniz örgüyü biraz gevşek bağlamalı, dolgun göstermelisiniz.

Yarım toplu saç modelini seviyor ve uyguluyorsanız, örgünün yanı sıra küçük tatlı bir topuz da işinizi fazlasıyla görecektir. Zaten başından beri gösterişli olan yarım toplu saç modelleri, bir de örgü ve küçük topuzla birleştiğinde harika, aynı zamanda eşsiz görünecektir.

yarimtoplu sac orgumodelleri 300x162 - 2021'in Yeni Trendi: Yarım Toplu Saçlar
yarım toplu saç modelleri

 

Yarım toplu saçlar, genellikle orta ve uzun saç modellerinde uygulanıyor diyebiliriz. Saçlarınız kısaysa da, buna benzer mini topuz modelleri uygulanabilir. Her ne kadar orta modellerde uygulansa da, esasa yarım toplu modellerin uzun saçlarda çok daha gösterişli durduğunu ifade edebilir, her cinsten hanıma yakışacağını da şüphe etmeden söyleyebiliriz.

yarimtoplusac orgumodelleri 229x300 - 2021'in Yeni Trendi: Yarım Toplu Saçlar
yarım toplu saç modelleri 2021

yarimtoplusac orgumodelleri 1 209x300 - 2021'in Yeni Trendi: Yarım Toplu Saçlar

 

Bir önceki yazımız olan Su Dalgası Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2020 saç modelleri, 2021 saç modası ve 2021 saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

orgu-sac-modelleri

Örgü Saç Modelleri Nasıl Yapılır ?

Örgü saç modelleri, günlük hayatta ve özel günlerde tercih edilmektedir. Durum böyle olunca örgü saç …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritroyalbet -

pasgol

-

sekabet

-
Arzbet