Home / Kadın / 2019 – 2020 Örgü Şal Modelleri

2019 – 2020 Örgü Şal Modelleri

Bugün ki modelimizde örgü şal modeli yapılışını sizler için derleyip toparladık. Kış mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte bayanlar birbirinden farklı örgüleri örmeye başladılar bile. Gelin sizde bu birbirinden güzel örgü şal modelleri örmek için yazımızı inceleyin.. Sizinde yapmış olduğunuz modeller var ise onlarıda bizimle paylaşabilirsiniz. Birlikten güç doğar. Sizler için farklı ve en sevilen modelleri bir arada topladık. Birbirinden farklı ve uygulaması kolay olan modeller dışında el becerisi gerektiren modelleride ekledik. Keyfinize ve becerinize göre arzu ettiğiniz modeli örebilirsiniz. 2019 – 2020  için örgü şal modelleri arasından en beğendiğinizi hemen uygulayabilirsiniz. Yün seçimi burada bir etken oluşturacaktır. Kış, Sonbahar, Yaz farketmeksizin dilediğiniz modeli dilediğiniz şekilde örebilirsiniz.

Dilerseniz örgü şal modelleri için ister püskül veya tığ işi kullanarak süslemeler, motifler yapabilirsiniz. Düz bir modeli böylelikle bambaşka bir hale getirebilirsiniz. Örgü şal modelleri yazımızı çok fazla uzatmadan hemen modelleri hep beraber inceleyelim.

Bir önceki yazımız olan 2019-2020 Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri başlıklı makalemizde 2019 Bebek battaniyesi modelleri, 2020 bebek battaniyesi modelleri ve bebek battaniyesi motfileri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Tığ İşi Patik Örgü Modeli

Tığ İşi Patik Örgü Modeli

Patikler gerek çeyizlik gerekse de günlük kullanım için oldukça gereklidirler. Zahmetli olmayan yapılışı sayesinde kısa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir