Home / Kadın / 12 Adet En Güzel Örgü Çorap Modeli

12 Adet En Güzel Örgü Çorap Modeli

Her ne kadar günümüzde bir çok hazır ürünlerin satışlarının çoğalmasıyla birlikte unutulmaya yüz tutmuş olsa da bu el emeği örgü çorap modellerini yapan eller azımsanacak kadar az değiller. Büyük metropol şehirler de unutulmuş olsa da doğu illerimiz de hemen hemen herkes bu güzel modelleri hala örüyorlar ve giyiyorlar.

cok guzel orgu bayan corap - 12 Adet En Güzel Örgü Çorap Modeli
Çok güzel örgü bayan çorap

Bu sevimli ve güzel örgü çorap modellerini yapmak isteyen örgü seveler için bir çok örgü çorap modellerini bir arada topladık ve istifadenize sunduk. Modelleri incelediğimiz de converse tarzı örgü çorap modeli en dikkat çekenler arasında diyebiliriz. Çocuklarınız örgü çorap sevmiyor ise converse çorap modelleriyle örgü çorapları sevdirebilirsiniz. Sıradaki model deniz temalı örgü çorap modeli, her yaşa uygun olarak yapabilirsiniz. Deniz, gökyüzü, ve balık temalı model son derece güzel ve hoşunuza gideceğini umuyoruz.

Bir önceki yazımız olan Çok Kolay Çizgili Kare Lif Yapımı başlıklı makalemizde çizgili kare lif modeli, en kolay çizgili kare lif ve kare lif modeli hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Tığ işi balık sırtı modeli

Tığ İşi Balık Sırtı modeli / Battaniye Modelleri

Tığ İşi Balık Sırtı modeli / Battaniye Modelleri Merhaba Örgü Severler Bugün sizlerle oldukça hoş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir