Home / İğne Oyası Modelleri / Boncuklu İğne Oyası Yazma Modelleri

Boncuklu İğne Oyası Yazma Modelleri

Merhaba Sevgili Örgü Severler

Geçmişten günümüze hanımlara miras kalan baş örtü süslemeleri ile günümüzde de hala kullanılmakta ve bir çok modeli mevcut. İsterseniz gündelik kullanımlarınız isterseniz özel günlerinizde, mevlütlerde veya ihtiyaç duyduğunu farklı alanlarda kullanabiliriz. Bugün sizlerle başörtülerinize uygulayabileceğiniz boncuklu iğne oyası modelini tanıtacağız. Özellikle gösterişli ama bir o kadar da ağır görünüme sahip olsun istiyorsanız bu model tam size göre.

en guzel boncuklu igne oyasi - Boncuklu İğne Oyası Yazma Modelleri
En güzel boncuklu iğne oyası

Günümüzde marifetli eller ile bu şaheserleri ortaya çıkaran hanımlar gerçekten eli öpülesiler. Birbirinden güzel tasarımlarla, iplerle ve boncuk süslemeleriyle birde buna ek hayal dünyasıda birleşince harika modeller ortaya çıkıyor. Aşağıda sizler için bir çok boncuklu iğne oyalarını ekledik istediğiniz bir modeli ineceleyerek yapabilirsiniz. Örnek çiçek motifi yapmak istediğinizde çiçekleri ayrı renk boncuk ile ve yapraklarını yeşil renkler şeklinde uygulayabilirsiniz.

yazmalar icin boncuklu igne oyasi - Boncuklu İğne Oyası Yazma Modelleri
Yazmalar için boncuklu iğne oyası

Özellikle çiçek motifli iğne oyası modellerinde boncuklar ile süslemeleri ve şekilleri verilmekte. Biz en beğendiğimiz iğne oyası boncuk modellerini aşağıda ekledik sizlerin de beğeneceğini umuyoruz.

Bir önceki yazımız olan Çam Ağacı iğne Oyası Modeli başlıklı makalemizde Çam Ağacı iğne Oyası Modeli, Çam Ağacı İğne Oyası Yapımı ve çam ağacından iğne oyası hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Sultan Kirpikleri İğne Oyası Modeli

Sultan Kirpikleri İğne Oyası Modeli

Sultan Kirpikleri İğne Oyası Modeli ile sizlerde farklı iğne oyası modeli deneyimi yaşayabilirsiniz. Sultan kirpikleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir