Home / Çeyizlik Çeşitleri / Örgü Tığ işi Tutacak Modelleri

Örgü Tığ işi Tutacak Modelleri

Merhaba hanımlar

Genç kızların en büyük hayalleri tartışmasız evliliktir. Sevdiği insanla evlenmek ve onunla güzel bir hayat geçirmek. Evelenmeden önce yapılan hazırlıkların başında yine tartışmasız çeyizler gelir ve buda çok önemli bir yerdir genç kızlar için. Bizde bu bilinçle kızların çeyizlerine renk katmak için birbirinden farklı örgü çeyizlik modelleri sitemize eklemeye devam ediyoruz.

Bugün sizler için tanıtacağımız modelin adı Çeyizlik tığ işi tutacak. Birbirinden farklı yüzlerce örgü tutacaklar var. Bizlerde sizler için en beğendiğimiz modelleri bir arada toplamaya çalıştık.

Hem görsel hemde videolar ekledik ki sadece resimlere bakıp örnek çıkaramayanlar videodan seyrederek yapılışlarıyla alakalı kolay ve pratik bir şekilde bilgi sahibi olabilsinler.

Tığ işi tutacak modelleri ve daha fazlası için sitemizin arama kısmından her türlü modelleri arattırabilir ve istifade edebilirsiniz.

Tığ işi Tutacak Modelleri Resimleri

Çeyizlik Tığ İşi Tutacak Modelleri Video Anlatım

Çeyizlik Tığ İşi Kalpli Tutacak

Tığ işi Kuzucuk Tutacak Modeli

İki Motifli Tutacak Modeli

Tığ işi Tutacak Yapılışı

Tığ işi Çilek Tutacak Modeli

Bir önceki yazımız olan Ponpon Lif Modeli / Pofuduk Lif Modeli Yapılışı başlıklı makalemizde pofuduk lif modeli, pofuduk lif modelleri ve ponpon lif modeli hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Tığ İşi Patik Örgü Modeli

Tığ İşi Patik Örgü Modeli

Patikler gerek çeyizlik gerekse de günlük kullanım için oldukça gereklidirler. Zahmetli olmayan yapılışı sayesinde kısa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir