Home / Çeyizlik Çeşitleri / Genç Kızlar için Çeyizlik Lif Modelleri

Genç Kızlar için Çeyizlik Lif Modelleri

Evlenecek veya evlenme arefesinde olan genç gelin adayları için çeyizlerinde bulunması gereken ve olmazsa olmazlardan bir tanesi çeyizlik lif modelleridir. Hem güzel olsun hemde özgün olsun isteyenler için çeyizlik lif modelleri görsellerini sizlere ilham olması açısından hazırladık. Lif örgü işlerinde daha önce yapmamış ve yeni başlayanlar bir kaç video izleyerek kolaylıkla yapabilirler. İlk olarak izledikleri videolardan modeller yapabilir daha sonrasında kendi özgün modellerini hayal ederek örebilirler.

ceyizlik en güzel lif modelleri - Genç Kızlar için Çeyizlik Lif Modelleri
Çeyizlik En Güzel Lif Modelleri

Bu lif modellerini yaparak dilerseniz sevdiğiniz, çevrenizde evlenecek genç kızlarımız, hanımlar var ise onlara hediye edebilirsiniz. Bunun dışında profesyonel manada örebilen hanımlar lif satışı gerçekleştirebilir ve ek gelir elde edebilirler. Unutmayın el emeği göz nuru yapılan bu modeller her zaman alıcı bulur. Ayrıca hazır satışı yapılan ürünlerde her zaman sağlık açısından tehlike arz etmektedir ancak el ile örülen modellerde tamamen sizin kontrolünüzde örüldüğünden dolayı sağlık açısından da en iyisi olacaktır.

ceyizlik lif modeli örnekleri - Genç Kızlar için Çeyizlik Lif Modelleri
Genç Kız Çeyizlik Lif Modeli Örnekleri

Bu yapacağınız çeyizlik lif modelleriyle banyolarınızı süsleyebilir ve el emeği ile yapılan bu şahaserlerde dahada mutlu olacaksınız. Yüzyıllardır devam eden örgü işlerini bu sayede devam ettirmiş olacak ve yeni nesilede teşvik olacaksınız.

En Çok Aranan Lif Modelleri

  1. Gelin ve Damat Lif Modelleri
gelin damat lif modeli 1024x604 - Genç Kızlar için Çeyizlik Lif Modelleri
Gelin Damat Lif Modelleri

En çok ilgi çeken ve en çok örülen modeller arasında gelen Gelin Damat lif modelleri klasikleşmiş lif modelleri arasındadır.

  1. Renkli ve Çiçekli Lif Motifleri
renkli ve cicekli lif modelleri 1024x677 - Genç Kızlar için Çeyizlik Lif Modelleri
Renkli Çiçekli Lif Modelleri

Bir çok rengi bir araya getirerek adeta renk cümbüşü oluşturarak ve bunuda çiçeklerle süsleyerek hazırlayabileceğiniz lif modelleri. Özellikle genç kızların tercih ettiği modeller arasındadır.

  1. Eğlenceli Lif Modelleri Arayanlar
eglenceli lif modelleri - Genç Kızlar için Çeyizlik Lif Modelleri
En eğlenceli lif modelleri

Banyo yapmayı seviyorsanız ve banyoda keyifli zaman geçirmek istiyorsanız bu lif modelleri ile hem farklılık hemde kolayca örebileceğiniz lif modelleridir.

  1. Üç Boyutlu Lif Modeli
3 boyutlu lif modelleri - Genç Kızlar için Çeyizlik Lif Modelleri
3 Boyutlu Lif Modelleri

Düz örgü ile yapılan lif modellerinde üzerinde boyutlu olacak şekilde bir çok motif uygulayabileceğiniz ve çok şık lif modelleri örebileceğiniz modellerdir.

  1. Çift Katlı Lif Kullananlar İçin
cift katlı lif modeli 1024x535 - Genç Kızlar için Çeyizlik Lif Modelleri
Çift Katlı Lif Modelleri

Kısa lif modeli sevmeyenler için uzun lif modeli olarak yapabileceğiniz ve kolayca bir çok örgü tekniği ile dairesel örebileceğiniz modellerdir.

Lif modelleri yaparken hayal dünyanıza ve sizi mutlu edecek modeller seçmeyi tercih edin. Çeyizlik lif modelleri yaparken de buna göre ihtiyaç duyduğunuz ve banyoda hem kendiniz hemde eş adayınızın mutlu olacağına inandığınız modelleri seçmeniz fayda sağlayacaktır. Aşağıda bulunan örneklere göz atarak hayal dünyanızda size yardımcı olacak modeller bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tığ İşi Hayat Ağacı Lif Yapılışı başlıklı makalemizde hayat ağacı lif modeli, hayat ağacı lifleri 2020 modelleri ve tığ işi hayat ağacı lif modeli hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Gösterişli çeyizlik patik modelleri

Gösterişli Çeyizlik Yeni Patik Modeli

Merhaba hanımlar, Bugün sizlerle rengarenk ve yeni bir model olan çeyizlik patik modelini paylaştık. Gerçekten …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir