Home / Bebek-Çocuk / Yaprak Motifli Bebek Hırkası Modeli

Yaprak Motifli Bebek Hırkası Modeli

Hanımlar yine yeni bir modeller merhabalar. Bu makalemizde Yaprak Motifli Çocuk Hırkası Modelinin inceleyeceğiz.

Çok şık çok tatlı ve cici bir çalışma olmuş. Hırka kombin olarak yapılmış, hırka, bere ve patikten oluşuyor. Ancak bu videoda sadece hırkanın yapılışını öğreneceğiz. Patik ve Berenin yapılışını merak edenler yorum yap kısmında yorum yaparlarsa konu içine ekleyebiliriz. Model 0-1 yaş aralığı bebekler için idealdir. Toplam 2,5 yumak ip kullanarak takım şekinde örebilirsiniz. Dilerseniz pantolununuda örebilirsiniz. Pantolonda muhtemel 1 yumak iple yapabilirsiniz.

Kışlık Örgüleri Örme Vakti Geldi

Farklı örgü modelleri örerek sizlerde kendinizi geliştirebilirsiniz. Biz biliyoruzki sizler için örgü bir tutku demek. Boş vakitlerinizde yaptığınız örgülere kış aylarınında yaklaşmasıyla daha fazla vakit ayıracağınızdanda eminiz. Hadi kışlık model örgülerimizi örmeye başlayalım ve. Kışlık örgülerle sımsıcacık kalalım.

yaprak motifli bebek hirkasi mdoeli - Yaprak Motifli Bebek Hırkası Modeli
Yaprak Motifli Bebek Hırkası Modeli

Bebek Örgüleri

Sevdiklerinizden, ailenizden, komşularınızdan birisi doğummu yapacak? O zaman bebek örgüleri örerek onları sevindirin. Örebileceğiniz modeller arasında Bebek şapka ve hırkaları, atkı ve yelekleri eldiven ve çorapları kış günlerinde onları hastalıkalrdan da koruyacaktır. Ancak bebklerimize örgü örerken mutlaka ip tercihi yaparken kaliteli ve kimyasal içermeyen ve bebeklerimize zarar vermeyecek ipleri tercih edin.

Yaprak Motifli Bebek Hırkası Modeli Video Anlatım

Yaprak Motifli Bebek Hırkası Modeli

Bir önceki yazımız olan Uzun Çiçekli Örgü Lif Takımı Yapılışı başlıklı makalemizde çiçekli örgü lif nasıl yapılır, çiçekli örgü lif takımı yapılışı ve çiçekli örgü lif takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Salaş Kazak Örgü Modeli

Salaş Kazak Örgü Modeli

Salaş kazaklar kış mevsimi sıcak geçirmenizi sağlayan en güzel kazak modellerinden biridir. Boydan boya vücudu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir