Home / Bebek-Çocuk / Prenses Bebek Elbisesi Örgü Modeli

Prenses Bebek Elbisesi Örgü Modeli

Çocuklarınıza çok yakışacağı ve seveceği bir modelle karşınızdayız. Şık tasarımıyla prenses bebek elbisesi örgü modelini sizler için videolu olarak paylaşıyoruz.

Ev Hanımları Tarafından Yapılan Örgü Modelleri 

Kadınlar için en değerli varlıkları olan bebekleri için bebek örgüleri örmek hem kendilerini hemde çocuklarını mutlu ettiği tartışılmaz. Özellikle anne adayları hele hele ilk çocuğu olacaklar için heyecanlı bekleyişle birlikte hazırlıklar ve dünyaya gelecek bebekleri için birbirinden güzel bebek örgüleri örmek ve bebekleri doğduğunda üzerinde görmek istiyorlar . Kadınlar özellikle kış aylarında evlerinde oturduğu için örgü örmeyi bu aylarda daha çok seviyorlar. Evlerin her metrakaresinde nerdeyse örgü örüyorlar. Geçmişte daha revaşta olan örgü modelleri günümüzde azalsada hala örgü seven bayanların sayısı hiçte azımsanacak derecede sayılmaz. Hem hobi hemde stres atmak için örgü örmek birebir. Hatta kızların çeyizleri için bile birbirinden güzel modeller var. Yapımı zor olan ve kolay olanlar olarak ikiye ayırabiliriz, yeni başlayanlar kolay olanı tercih etsede devamlı örgü ören bayanlar zor olan modelleri tercih ediyor. 

prenses cocuk elbise modeli - Prenses Bebek Elbisesi Örgü Modeli
Prenses Çocuk elbise modeli

Hamarat Elle Muhteşem Örgüler

Kış günlerinde özellikle yelek modelleri soğukta içinizi ısıtacak. Kış aylarında en çok tercih edilen modeller arasında battaniyeler, şapkalar, patikler gibi modeller örülmekte. Dışarıdan hazır satın almış olduğunuz ürünlerin sağlık açısından ne derece sağlıklı olduğu tartışılır. Kendi ellerinizle ördüğünüz örgüler tartışmasız hazır ürünlerden daha sağlıklı. Bir çok örgü modelleri çeşitleri yapıp, bu sayede evinin geçimine katkıda bulunan kadınlarda azımsanmayacak kadar çok. Örgü örenler olsada daha çok iğne oyası modelleri revaşta diyebiliriz. Bizde sizler için iğne oyası modelleri, yazma kenarı, örgü modelleri, bebekler için örgü modelleri, havlu kenarları vs gibi bir çok modeli sitemizde yayına almayı hedefledik ve her geçen gün farklı modellerle sizleri buluşturmaya devam ediyoruz. Sevdiklerinize hediye etmek yada sevdiklerinizin ördüklerini üzerinde görmek için örgü örmeye devam diyoruz.

Prenses Bebek Elbisesi Örgü Modeli

Bir önceki yazımız olan Tunus işi kapşonlu bebek hırkası başlıklı makalemizde kapşonlu tunus işi bebek hırkası, örgü bebek hırkası modeli ve örgü tunus işi kapşonlu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Salaş Kazak Örgü Modeli

Salaş Kazak Örgü Modeli

Salaş kazaklar kış mevsimi sıcak geçirmenizi sağlayan en güzel kazak modellerinden biridir. Boydan boya vücudu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir