Home / Bebek-Çocuk / Kulaklıklı Bebek Tulumu Yapımı

Kulaklıklı Bebek Tulumu Yapımı

Merhaba Hanımlar

Birbirinde güzel bebek örgü modelleriyle dolu sitemizde yine güzel bir modelle sizlerleyiz. Küçücük yavrularımızı kış aylarında uyurken sımsıcak tutacak kulaklıklı bebek tulumu yapımını sizlerin istifadesine sunuyoruz.

kulaklikli bebe tulumu yapimi - Kulaklıklı Bebek Tulumu Yapımı
Kulaklıklı Bebek Tulumu Nasıl Yapılır?

Çok sevilen ve çok şirin olan bu tulum modeli çok tutulan modeller arasında. Bu güzel modeli kolayca sizde örebilirsiniz. Düz örgüden oluşuyor. Model de antipilik bebe iplik kullanılmış.

Malzemeler;

  • Antipilik Bebe İplik (Nako Elit Baby, Renk No: 2892)
  • 4 Numara şiş
  • 4 Adet Düğme
  • Siyah Nakış ipi

Kaç Yaşa Uygun

Model de 6-9 ay bebeklere uygun ve ilk olarak paça kısmından başlanıyor. Modelin paça kısmındaki sayıyı azaltarak veya çoğaltarak istediğiniz yaşa veya aya uygun olarak örebilirsiniz.

Yapılışı

Model de kullanılan ip Nako Elit Baby, Renk Numarası (2892). Tuluma paça kısmından 25 ilmek ile başlıyoruz. Bir düz bir ters örerek lastik örgü yapıyoruz.

Detyalar için aşağıdaki videodan istifade edebilirsiniz.

Kulaklıklı Bebek Tulumu Yapımı Video Anlatım

Bir önceki yazımız olan Selanik Örgü Yeni Doğan Bebek Patiği başlıklı makalemizde selanik modeli bebek patiği, selanik yeni doğan bebek patiği ve yeni doğan bebek patiği selanik modeli hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Bebek Hırkası Örgü Modeli 220

Bebek Hırkası Örgü Modeli 2020

Şirin görünen bebek hırkaları oldukça basit örülebiliyor. Kış mevsimi için bebeklerinizi koruyan hırkalar, yaz mevsiminde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir