Home / Bebek-Çocuk / Kız ve Erkek Bebekler için Örgü Bebek Pusetleri

Kız ve Erkek Bebekler için Örgü Bebek Pusetleri

Spagetti İp kullanarak örgü bebek puseti yapılışı – Puset yapılışı- Penye ipten puset yapılışı – Tığla örgü bebek puset yapılışıyla alakalı hem görsel hemde video anlatımları bu makalemizde bulabilirsiniz.

Dünyadaki en değerli varlıklarımız doğduğu zaman onları içerisine koyacağımız ve elde yada kucakta taşıdığımız bebek pusetlerini örgüyle şıklandırma vakti geldi.

ister tek renk bebek puseti isterseniz çok renkli bebek pusetleri yapabilirsiniz. Hem kimyasal maddeler içeren ürünlerden değil sağlıklı iplerden örerek bebeklerinizin sağlığını korumuş olacaksınız.

Kız ve Erkek bebekler için örgü pusetler

Kızlar için örgü bebek pusetleri genellikle tercih edilen renk pembe, firuze yeşili gibi uçuk renkler tercih edebilirsiniz. Erkek bebekler için örgü bebek pusetlerinde ise mavi, turuncu, yeşil ve koyu renkler tercih edebilirsiniz.

Puset Örmek için Kullanılacak ip Fiyatları

Penye iplerden yapacağınız bebek pusetleri için alacağınız iplerin fiyatları piyasada 7-10 TL arası değişkenlik sağlamaktadır. Yapacağınız bebek puseti için ise tahmini harcayacağınız ip 4-5 yumak penye ipi olacaktır.

Örgü Bebek Pusetlerin’de Kullanılacak Süsler

Örgü Pusetleri yaptıktan sonra pusetlerimizi süslemek için kullanacağınız malzemeler arasında kurdele, fiyonk, renkli düğmeler, boncuklar kullanmanızı tavsiye ederiz. Arzu edenler bunun dışında istediğiniz şekilde süslendirme gerçekleştirebilirsiniz.

Sizlere Ayrıca Örgü Puset Modelleri örnek olması açısından internet üzerinden bulduğumuz en güzel pusetleri bir araya getirip sizler için derleyip topladık.

Örgü Bebek Puseti Resimleri

Örgü Bebek Puset Yapımı Türkçe Video Anlatım


Bir önceki yazımız olan Penye ipten Fıstık Model Çanta Yapımı başlıklı makalemizde penye ip çanta yapımı, penye ip fıstık model çanta yapımı ve penye ipten çanta modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Salaş Kazak Örgü Modeli

Salaş Kazak Örgü Modeli

Salaş kazaklar kış mevsimi sıcak geçirmenizi sağlayan en güzel kazak modellerinden biridir. Boydan boya vücudu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir