Home / Bebek-Çocuk / Çocuk Hırka Ve Yelek Modelleri

Çocuk Hırka Ve Yelek Modelleri

Merhaba hanımlar, kış aylarında bebeklerimizin sağlığı açısından şimdiden hazırlıklara başlayıp renkli ve değişik çocuk hırka ve yelek modelleri yapabilir hem şık hemde soğuk havalarda korunmalarını sağlamış olursunuz. Konumuzda tığ işi çocuk hırkası örmek isteyenler yada tığ işi çocuk yeleği modellerini örmeye karar verenler için birbirinden farklı bir çok model için doğru yerdesiniz. Aşağıdaki galeriden istediğiniz bebek yeleği ve çocuk hırkası modellerinden dilediğinizi seçip örebilirsiniz. Tamam’da bu modeller benim aradığım modeller değil diyorsanız o zaman yoruma nasıl bir model aradığınızı yazmanız yeterli olacaktır. Bununşa alakalı en kısa sürede sitemize modelin yapılışıyla alakalı yazı eklenip konu içerisinden bilgilendirme yapılır.

Aşağıdaki modelleri incelediğinizde farklı ve değişik teknik kullanılan modelleri görmeniz mümkün. Bu modellerin bazılarında iri düğmeler bununla birlikte motiflerle süslenmiş modeller görmeniz mümkün.

Bir önceki yazımız olan 2019 - 2020 Örgü Şal Modelleri başlıklı makalemizde 2019 örgü şal modelleri, 2020 örgü şal modelleri ve en güzel örgü şal modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Düğmeli Patik Örgü Modeli

Düğmeli Patik Örgü Modeli

Örgü modellerinin yapımı bilindiği üzere pek de zor değil. Düğmeli detaylı patik örgü de basit …

One comment

  1. Soğuk kış günlerinin yaklaştığı şu zamanda çocuklar için özellikle evde gitmek için hırka ve yelek örmenin tam zamanı. Modellerde gayet güzeller, keşke daha çok model olsaydı da arasından seçseydik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir